728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Darmowe 50$ na pokera

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Darmowe 50$ na pokera


  Czym jest PokerStrategy.com?

  PokerStrategy.com jest jedną z najstarszych, cieszących się największymi sukcesami szkołą pokerową online. Dowodem na to może być jej wielkość (ponad 4 000 000 użytkowników) oraz sukcesy członków społeczności, którzy grają wyraźnie lepiej, niż przeciętni pokerzyści online.
  Strona finansuje swoje artykuły, treningi, filmiki pokerowe, forum i darmowy kapitał startowy, dzięki temu, że jest tzw. affiliate (partnerem, firmą współpracującą).

  PokerStrategy.com jest partnerem wszystkich największych poker roomów, takich jak Mansion Poker, Titan Poker czy PartyPoker. Jeżeli użytkownik rejestruje się w jednym z partnerskich poker roomów, pewna część prowizji od rozdania pobierana przez dany poker room (tzw. rake), wypłacana jest dla PokerStrategy.com. Dzięki temu możemy opłacać naszych autorów, trenerów, moderatorów, producentów video itd.

  Co można otrzymać od PokerStrategy.com?

  Dużo ważniejszym pytaniem jest: Co mogę uzyskać, dzięki rejestracji na waszej stronie?

  Możliwość grania w pokera bez ryzyka, dzięki 50 $ darmowego kapitału startowego.
  Możliwość efektywnej nauki gry, dzięki obszernym materiałom szkoleniowym.
  Solidne wsparcie w największej na świecie społeczności pokerowej, liczącej ponad 4 000 000 użytkowników.
  A wszystko to kompletnie za darmo.

  Jedyna w swoim rodzaju oferta nauki gry w pokera, silna społeczność, dodatkowo darmowy kapitał startowy i szansa na stanie się dobrym pokerzystą.
  A wszystko to za darmo. Materiały szkoleniowe dla zaawansowanych, np. artykuły, czy filmiki pokerowe. Można z nich korzystać nawet podczas gry w pokera.
  Jak stać się członkiem społeczności PokerStrategy.com?

  Rejestracja na PokerStrategy.com przebiega zasadniczo w 4 krokach:

  Krok 1: Rejestracja z bannera
  Krok 2: Nauka strategii
  Krok 3: Otrzymanie darmowego kapitału startowego, dzięki zdaniu quizu na temat poznanej strategii
  Krok 4: Utworzenie konta na jednym z partnerskich poker roomów, za pomocą linku od PokerStrategy.com


  Czym jest weryfikacja tożsamości?
  Po zdaniu quizu i założeniu konta na jednej z naszych platform partnerskich, może się zdarzyć, że nowo zwerbowany użytkownik będzie poproszony o zweryfikowanie swojej tożsamości.

  W tym celu potrzebne będą dokumenty potwierdzające tożsamość (np. dowód osobisty), dzięki którym można orzec, że użytkownik jest rzeczywiście tą osobą, za którą się podaje. Weryfikacja jest przeprowadzana losowo i jest konieczna, aby zapobiec wielokrotnemu ubieganiu się o darmowy kapitał startowy przez tą samą osobę.

  Nie jest to skierowane przeciwko osobom, które przegrały darmowy kapitał startowy i starają się w jakiś sposób (też nie do końca uczciwy) otrzymać kapitał startowy raz jeszcze. Chodzi tu bardziej o ochronę przeciwko zawodowym oszustom, z którymi mieliśmy do czynienia w przeszłości. Po próbach wyłudzenia nawet tysiąckrotności kapitału startowego, zdecydowaliśmy się wprowadzić weryfikację tożsamości.

  Udostępnianie prywatnych dokumentów stanowi oczywiście pewną trudność dla wielu osób. Jednakże polityka ochrony danych osobowych na PokerStrategy.com jest jednoznaczna. Wszystkie prywatne dane zostają prywatne i są używane tylko i wyłącznie w celu potwierdzenia tożsamości.

  Ograniczone zaufanie jest normalnym zjawiskiem. W tym przypadku pomaga jednak zrozumienie dlaczego PokerStrategy.com została zmuszona do wprowadzenia weryfikacji tożsamości.
Pracuję...
X