Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Automaty-Hotspot Forum - Info!

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Automaty-Hotspot Forum - Info!

  automaty-hotspot.pl to pierwsze w Polsce forum dla ludzi grających na automatach!

  Automaty w naszym kraju stają się coraz bardziej popularne. Punkty z maszynami powstają jak grzyby po deszczu, a osób w Polsce regularnie grających przybywa coraz więcej. Ci co nigdy nie grali nie znają ani dreszczyku emocji towarzyszącemu graniu, ani smutku i chęci odegrania się po przegranej batalii. 8-) A dla tych którzy posmakowali tego hazardu powstało właśnie to forum. Forum na którym poznacie innych graczy, wymienicie się doświadczeniem lub pochwalicie się wygraną, uzyskacie informacje prawne i wiele innych.

  Uwaga! Hazard związany z graniem na automatach to nie tylko rozrywka i wygrane. To również przegrane i porażki. Administracja forum apeluje o rozważną grę i ostrzega, że granie na maszynach bardzo uzależnia. Celem tego forum jest stworzenie grupy dyskusyjnej ludzi rozsądnie grających na automatach.
  Właściciel forum nie odpowiada za ew. wypowiedzi lub porady innych użytkowników, a które mogłyby w jakiś sposób przyczynić się do jakichkolwiek strat finansowych lub moralnych.

  Administracja forum składa się z osób fizycznych, nie pracujących w żadnych firmach związanych z automatami. Właściciele i obsługa forum należą do grona osób grających regularnie w automaty i posiadają doświadczenie zarówno w całej tematyce forum jak w obsłudze i administrowaniu tego forum.

  Charakter ogólny naszego forum jest związany z automatami hazardowymi i ludźmi którzy grają na tych maszynach. Naszym celem jest stworzenie internetowej społeczności skupiającej w okół siebie fanów tych maszyn gdzie poprzez forum mamy możliwość dyskusji na wiele tematów i wymiany doświadczenia.
  Naszym celem nie jest jednak propagowanie hazardu i namawianie do grania. Od początku istnienia forum towarzyszy nam hasło "Rozsądne i mądre granie" i chcielibyśmy aby nasi użytkownicy tego się trzymali. Zdajemy sobie sprawę z faktu jakim jest wzrost zainteresowania maszynami w naszym kraju a co za tym idzie wiele osób wpada w tzw. sidła hazardu, jednak chcielibyśmy przestrzec wszystkich przed zgubnym myśleniem wzbogacenia się dzięki maszynom. Chcielibyśmy aby nasi użytkownicy zachowywali rozsądek i traktowali grę tylko jako dodatek lub forma rozrywki. W żadnym wypadku nie namawiamy do grania i w pewnym sensie poprzez forum chcemy też chociaż w małym stopniu pomóc ludziom uzależnionym lub mającym problemy z automatami. Ekipa forum jest przykładem na to że można traktować maszyny zupełnie normalnie i rozsądnie podchodzić do gry. To jakie będzie wasze podejście zależy już od was samych.
  Nie nabijaj postów, nie spamuj, dawaj przykład innym!
  Forum stworzone przez graczy i dla graczy!
  Dajesz coś od siebie, my dajemy coś Tobie! Uczciwa wymiana?

  Wirtualny salon gier z Hotspotami: http://www.stargames.com

  Pomogłem? Daj punkt reputacji, kliknij na po lewej stronie

 • #2
  Re: Automaty-Hotspot Forum - Info!

  Swietne wprowadzenie do tematu,trzezwo i rozsadnie.Zycze sobie i innym takiego podejscia do grania,a unikniemy wielu klopotow z tym zwiazanych.Bardzo sie ciesze,ze takie forum powstalo,oby trwalo jak najdluzej i rozwijalo sie na plus.Mysle,ze mnie i innym bedzie wielka pomoca i wsparciem w graniu,przegrywaniu,i wychodzeniu z nalogu

  Komentarz


  • #3
   Re: Automaty-Hotspot Forum - Info!

   Temat mozna by zamknac zeby nikt sie nie dopisywal.

   Komentarz

   Pracuję...
   X