728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Nowa nazwa i domena dla forum !

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Nowa nazwa i domena dla forum !

  Zdecydowaliśmy się na zmianę nazwy i domeny przede wszystkim dlatego, aby forum nie było kojarzone tylko z jednym typem automatów. Co prawda nowa nazwa ma w tytule "SIZZLING" a więc będzie kojarzona z jedną z najbardziej popularnych gier wszech czasów (Sizzling Hot), ale uważamy że jest o wiele bardziej uniwersalna i elastyczna od poprzedniej długiej nazwy (automaty-hotspot).
  Kiedy forum powstało w 2009 roku na rynku niepodzielnie królował tylko jeden automat, a był to HOTSPOT.
  W amatorskich warunkach powstało forum o nazwie automaty-hotspot, które to od początku było głównie skierowane dla graczy pogrywających w małych punktach na tym właśnie sławnym automacie. Nasze forum szybko stało się "popularne" i było jedynym miejscem gdzie zwykli gracze mogli spotkać się i porozmawiać online na wszelkie mozliwe tematy.
  Z biegiem czasu forum przechodziło metamorfozy, dochodziły nowe kategorie, a tematyka rozjechała się w kierunku różnych automatów i gier slotowych, a nazwa pozostawała ta sama. Nazwa która od początku kojarzona była tylko z jednym znanym automatem jakim jest Hotspot. W związku z tym były dwa wyjścia. Pozostawić forum w takiej formie lub spróbować odświeżyć serwis wprowadzając nieco zmian.
  Dziś te same gry co w Hotspocie mamy w Platinach, Gaminatorach, Coolfire'ach i innych "Hotspoto-podobnych" maszynach. Hotspoty nie królują już w małych punktach, nastały inne czasy dla graczy i forumowiczów. Dla tej ponad dwunastotysięcznej grupy osób która zarejestrowała się na automaty-hotspot.com prezentujemy nowe oblicze forum pod nową nazwą: SIZZLINGFORUM.COM. Forum które nadal będzie jedynym tak dużym miejscem gdzie można podyskutować o przeróżnych automatach i grach hazardowych.
  Jak zauważyliście działy tematyczne nie zmieniły się zbyt bardzo poza tym że zostały nieco uszczuplone. Równocześnie nie zostały pousuwane żadne tematy (poza tymi które nadawały się do kosza) a jedynie poprzesuwane do odpowiednich kategorii. Konta użytkowników pozostały nienaruszone i można logować się na nie bez przeszkód.
  Nie oczekujemy że aktywność będzie wielka, jednak mamy nadzieję, że wszyscy zainteresowani tematyką gier na automatach będą nas odwiedzali i wrzucali od czasu do czasu swoje "trzy grosze".
  Slotomaniacy, witamy ponownie!
  Nie nabijaj postów, nie spamuj, dawaj przykład innym!
  Forum stworzone przez graczy i dla graczy!
  Dajesz coś od siebie, my dajemy coś Tobie! Uczciwa wymiana?

  Wirtualny salon gier z Hotspotami: http://www.stargames.com

  Pomogłem? Daj punkt reputacji, kliknij na po lewej stronie
Pracuję...
X