728 90 bob animate english
728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Foumowy bukmacher "Załóż się..."

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Foumowy bukmacher "Załóż się..."

Czy jest coś czego jesteś pewny, ewentualnie absolutnie przekonany? Czy chcesz zaryzykować swoje wirtualne piątki, aby na tym zarobić? Jeśli tak i znajdziesz przeciwnika to wyślijcie swoje wp do mnie a ja po rozwiązaniu zakładu prześlę je na konto zwycięzcy.
    Zakładać się można o wszystko nie tylko tematy związane ze sportem i o każdą ilość wp jakie posiadacie. Należy tylko w poście podać szczegóły zakładu tj, o co, z kim i ilość wp...

No to na dobry początek ja zacznę. Chcę się założyć o 20 wp z kims kto pierwszy sie zgłosi, że Korea wygra dziś z Grecją. na przeciwnika czekam dzisiaj do godz. 12:55

Re: Foumowy bukmacher "Załóż się..."

korea- grecja poniezej 2.5 gola , anglia - usa anglia wygrywa ktora kolwiek z połow , niemcy - australia - Niemcy wygraja którakolwiek zpołów, Argentyna nigeria argentyna wygrywa ktora kolwiek z połow - bez 1 spotkania pozostale to 95% pewne typy według mnie a kurs 2.1 ogolnie wychodzi za nie.

Komentarz

fazi a ty się chcesz założyć, czy tylko przedstawiasz swoje typy?
      sformułuj to jakoś

Komentarz

Moge sie zalozyc i te typu procz korea - grecja ponizej 2.5 puszczam dzisiajz a 600 stowek w ladbrokers kurs 2.1 wychodzi na te 3 mecze faworyci musza wygrac 1 lub 2 polowe Anglia Niemcy i Argentyna

Komentarz

to załóż się ze mną, że w korea-grecja będzie ponad 2.5 gola :P ja stawiam, że ponad... wchodzisz w to za 25 wp? jesli tak napisz w temacie

Komentarz

ok wchodze

Komentarz

Fazi wygrałeś... gratki
              kasa przesłana na twoje konto

Komentarz

HEHE dzieki D

Komentarz

Pracuję...