Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hot Spot - kumulacja

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Hot Spot - kumulacja

Obserwowałem ostatnio jeden automat na osiedlowym salonie i była dość nietypowa sytuacja. Przez ok. 2 miesiące nikt nie mógł wygrać żadnej większej sumy i bardzo słabo dawał na małych stawkach. Po tym okresie czasu padły 3 duże wygrane w ciągu tygodnia: 7 tysięcy i 2x 5 tysięcy i wszystko na stawce "100" i "50" tak więc Hot Spot ma to do siebie że jak nie daje nic to może nie dawać i kilka miesięcy, po prostu kumulują się wygrane. Nie raz na pewno byliście świadkami jak wpadało 5x 7 na stawce "50" w ciągu dwóch dni. i Teraz ciekawe jak długo może trwać taka kumulacja. Jest to zależne od częstotliwości grania i wrzuconych pieniędzy czy wpływają na to jakieś inne czynniki? Podyskutujmy.
    Nie nabijaj postów, nie spamuj, dawaj przykład innym!
    Forum stworzone przez graczy i dla graczy!
    Dajesz coś od siebie, my dajemy coś Tobie! Uczciwa wymiana?

Wirtualny salon gier z Hotspotami: http://www.stargames.com

Pomogłem? Daj punkt reputacji, kliknij na po lewej stronie

Re: Hot Spot - kumulacja

Napewno jest to zależne od ilości wrzuconego sianka jak i od częstotliwosci grania- kazdy wybiera rózna stawkę.Choć co do tego drugiego czynnika to niejestem pewien.Zaluzmy że np.Przez całe dwa miesiące grało:
    a) 80 osób kazdy z nich wkładał po 100-200zl (wkład ogólny około 9tys)
    b) 400 osób każdy z nich wkładał po 10-50zl (wkład ogólny też około 9 tys)
    To tylko takie założenie.Ale dlaczego przez tak długi okres czasu niedała żadnej porządnej sumy to niewiem.Za to po tych dwóch miechach nadrobiła wyłatami.Mogła dawac np. dwie wieksze w ciągu miesiaca.
    77777 x2 stawka 5 i 2
    7777 x9 różne stawki
    Gdy pazera mnie zdżera to dochodze do zera...

Komentarz

Z zaufanego źródła, oraz z własnych informacji wiem że fakt występowania tzn kumulacji na hot spocie jest bardzo popularny. U nas w barze też tak jest że nie daje nie daje, a jak zacznie sypać to kilka dni pod rząd ktoś coś wygrywa, głównie większe kwoty. Więc coś w tym jest.

Ja jedynie mogę powiedzieć że osoba która opiekuje się automatami tłumaczy to tym że maszyna czasami zbiera na większą wygraną aby zachęcić innych do gry.

Komentarz

Wedlug mnie maszyny są celowo przestawiane co pewien okres ze ma dac a pozniej na zabieranie kasy ... przykładów mozna wymieniac nieskonczenie wiele ...bo jezeli przyjac teorie ze maszyna daje jak zarobi pewna ilosc gotowki jest ciezkie do zrealizowania od strony technicznej latwiej przestawic 15% procent na wyplaty jak zarobi zwoje dac na 2 dni 30-40 % wtedy jak pisal Admin sa duze wygrane ... Jezeli maszyna dawala by po duzych wrzutach np. 10tys zl 5 tys zl duze wygrane ktos moglby niezla na tym kase zbic , mam wielu znajomych prowadzacych co tak czekalo i nic z tego...wrzucali kupe kasy i sami topili z mysla ze teraz da po calym dniu niewyplacalnosci .
        Nie raz maszyna byla praktycznie pusta , a typowi weszlo 5 siodemek na 200stawka , po czym za godzine dala na 50stawka 5 kos , z drugiej zas strony po wrzuceniu przez graczy ok 20 tys zl, nie dawala przez tydzien nic , wiec tak to jest wg. mnie z tymi maszynami trzeba trafic w odpowiedni czas

Komentarz

Ja myślę, że taka łączna kumulacja włącza się po długim zbieraniu przez maszynkę większej sumy, lub jest zależna od częstotliwości grania. Jeśli na jednym hocie przez kilka dni z rzędu ładowane są duże sumy to myślę że taka kumulacja może nastąpić prędzej niż na takim na którym gra ktoś od czasu do czasu na niedużych stawkach...
          Nie nabijaj postów, nie spamuj, dawaj przykład innym!
          Forum stworzone przez graczy i dla graczy!
          Dajesz coś od siebie, my dajemy coś Tobie! Uczciwa wymiana?

Wirtualny salon gier z Hotspotami: http://www.stargames.com

Pomogłem? Daj punkt reputacji, kliknij na po lewej stronie

Komentarz

Też zauważyłem takie zjawisko... Pierwsza kumulacja jest wtedy gdy maszynę wstawiają po raz pierwszy do lokalu... A później to zależy moim zdaniem i od częstotliwości grania jak i od wrzuconych pieniędzy...
            Piszę poprawnie po polsku.

Komentarz

D...a nie kumulacja facet z serwisu ustawia procent wyplacalnosci. U Ciebie na osiedlu po prostu w pewnym momencie mily Pan z kluczykiem podkrecil maszyne bo inaczej koledzy z osiedla by sie poobrazali i juz nie wrzucali kabony Czesto bywa tak, ze nowa maszyna w lokalu na pierwsze kilka dni dobrze placi, idzie fama po wiosce, wtedy ten sam pan przykreca kurek i "zniwa".

W lokalu w ktorym gram, maszyny niezle daja pod koniec i na poczatku miesiaca, powiedzmy ok. tydzien (28 - 04) wg mojej teorii spiskowej krotko przed wyplata maszyny sypia sie bo ludzie i tak drobne wrzucaja wiec stosunkowo nie wiele wygrywaja natomiast nakreceni wygrana z przed kilku dni po wyplacie wkladaja grube nominaly a ow mily pan z kluczykiem znowu ma "zniwa".

Zauwazcie, ze to po prostu zwykly sprytny zabieg marketingowy. przemyslcie to pozdro

Komentarz

Zamieszczone przez Towdi123
                D...a nie kumulacja facet z serwisu ustawia procent wyplacalnosci. U Ciebie na osiedlu po prostu w pewnym momencie mily Pan z kluczykiem podkrecil maszyne bo inaczej koledzy z osiedla by sie poobrazali i juz nie wrzucali kabony Czesto bywa tak, ze nowa maszyna w lokalu na pierwsze kilka dni dobrze placi, idzie fama po wiosce, wtedy ten sam pan przykreca kurek i "zniwa".

W lokalu w ktorym gram, maszyny niezle daja pod koniec i na poczatku miesiaca, powiedzmy ok. tydzien (28 - 04) wg mojej teorii spiskowej krotko przed wyplata maszyny sypia sie bo ludzie i tak drobne wrzucaja wiec stosunkowo nie wiele wygrywaja natomiast nakreceni wygrana z przed kilku dni po wyplacie wkladaja grube nominaly a ow mily pan z kluczykiem znowu ma "zniwa".

Zauwazcie, ze to po prostu zwykly sprytny zabieg marketingowy. przemyslcie to pozdro
                Ale raczej żaden gośc z serwisu Ci nie zmieni procentu wyplacalności bo jest to zabronione. Tak to by sobie typek ustawił na maksa i sam grał.

Komentarz

Zamieszczone przez michallx2
                  Ale raczej żaden gośc z serwisu Ci nie zmieni procentu wyplacalności bo jest to zabronione. Tak to by sobie typek ustawił na maksa i sam grał.
                  nie masz racji

Komentarz

Cos w tej kumulacji jest na 100% ...sam bylem swiadkiem jak maszyna przez okolo tydzien praktycznie nic nie dawala i po tym czasie w jeden dzien dala 2x77777...
                    7 7 7 7 7- 1
                    7 7 7 7- 4
                    7 7 7- xxx...razy

Komentarz

hot spot zjadł już dokładnie około 6000 zł przez ostatnie 4 dni i nie dał nic, jak już pozwolił się odbić powiedzmy na 700zł, to jeśli się nie wypłaciło od razu to zjechała z licznikiem do 0, także pewnie za niedługo zacznie sypać... tylko kiedy??
                      nie chodzi mi tutaj o jednorazową przegraną jednej osoby w tej wysokości, tylko nikt nie może nic wygrać (wiem bo maszynka jest u mnie w lokalu )

Komentarz

Co do kumulacji,czy ktos wie może na jakiej zasadzie działają hotspoty np.w salonach tip top podłączone pod jackpot?I czy np. 6 hotspotów w salonie może byc np. podlaczonych pod jeden system wygranych? Czy każdy z nich to oddzielna maszyna?Niech ktos podzieli sie ze mna informacja jak mozna.

Komentarz

Zamieszczone przez lukep
                          hot spot zjadł już dokładnie około 6000 zł przez ostatnie 4 dni i nie dał nic, jak już pozwolił się odbić powiedzmy na 700zł, to jeśli się nie wypłaciło od razu to zjechała z licznikiem do 0, także pewnie za niedługo zacznie sypać... tylko kiedy??
                          nie chodzi mi tutaj o jednorazową przegraną jednej osoby w tej wysokości, tylko nikt nie może nic wygrać (wiem bo maszynka jest u mnie w lokalu )
                          Wyczytałem, że pewien matematyk w swoich całkach, różniczkach, rachunkach prawdopodobieństwa itp. wyliczył że maszynka aby dała coś grubo to w okreslonym okresie czasu musi być do niej wrzucone 20 tyś.
                          Kiedyś widziałem sącząc 4 browary przez 3 godziny jak gracz wrzucił 5 tyś w Hot Spot Platina. Co on na niej nie wyprawiał, jak zmieniał stawki, mieszał grami i wielkie g...
                          Co sie troche odbił, ale i tak był na minusie i zjazd do zera.

Kliknij w ten baner - 1,50 zł będzie Twoje !

Komentarz

Wydaje mi się że zapełnie maszyny odpowienią ilością pieniędzy przyczynia się do tego że maszyna zostaje przestawiona na "dawanie", żeby stworzyć pozory płatnej maszyny..

Komentarz

a dla mnie grajac na jednej stawce (załóżmy 100) maszyna ma cos w stylu sinusoidy z tendencja w dół czyli wrzucasz stówe druga trzecia i przegrywasz, daje ci uklad na "odbicie" i tu jest pytanie jaki!! jak slaby to sie troche odrobiles i jestes dalej w plecy i plyniesz dalej a czasem odbicie polega na 4 czy tez 5 siudemkach:D

Komentarz

Pracuję...
                              X