728 90 bob animate english
728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

hot spot

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• hot spot

witam wszytskich uzytkownikow...interesują mnie jakies opcje dobrej gry a zarazem opłacalnej na maszynach typu hot spot?

Re: hot spot

Można nieco jaśniej... A więc co Cię interesuje... Czy jakies sposoby, tricki, czy wytłumaczenie na czym to polega?
    Bo jeśli chodzi o to pierwsze to jest to niemożliwe. Bo czegoś takiego jak patenty na maszynkę nie ma. Jak ma dać to da i tyle. A czy gramy jakimś sposobem to tylko czysty fart i jak Nam się uda wygrac to mówimy, że to sposób. Sposób byłby wtedy gdy każdą maszynkę co kilka godzin w ten sam sposób by można obrobić...

Komentarz

wlasnie mysle tak samo,ze nie ma patentow na ten system,poprostu maxymalny fart , czytalem forum kolegow-o tytule ,,sprawdzona taktyka" i troszke mi sie to wydaje dziwne ,bo zaden z nich nie pisze konkrentie jak grac !co i jak i na jakiej grze,wiadomo tylko ze na hot spot.ale czy to dziala?

Komentarz

No wiesz... Tak jak pisałem już wyżej. Jak się wygra to się mówi, że patenty, sposoby. Jak trafisz na to, że maszyna będzie dawać to każdy patent będzie wchodzić. Chociaż ja grałem sposobem, że na każdym uderzeniu po 10 strzałów od dziesiątki i gdy dochodziłem do 100 to tarfiałem kilka razy ścianę na 100 ! Więc jest to jakiś sposób. Ale tak jak mówię. Jeśli maszyna się zatnie to nikomu nie da i tyle...

Komentarz

zgadzam sie ztwoja opiniąmdodam tylko tyle ze jesli maszyna ma sporo kasy w sobie to cos tam komus zawsze rzuci,a jesli ma pusto w baku to nie ma co liczyc na dużą wygraną

Komentarz

Zamykam temat, jak to są ważne pytania to ja jestem Elvis Presley. Takie tematy to w dziale Browar zakładać.

Komentarz

Pracuję...
            X