Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sizzling Hot Spot-pytanie

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Sizzling Hot Spot-pytanie

siemka

co teraz mialem za banie...to sam juz niewiem co robic...
    Wrzucilismy z kumplem w barze 20zl do tej wlasnie maszyny,wlaczylem ta 4 gre,i plansza byla na niebiesko(tak jak jest po wypadnieciu gwaizdek i wtedy jest bonus)zrobilem ruch na stawce 1 i jeeeb 270 losowan....po meczarniach z losowaniami:P wybilo cos ok 3100zl i napis game limit czy cos,przyszedl pozniej szef baru i dojebal ze to wyskoczyla poprzednia wygrana,pol godz temu niby jakis koles na stawce 50 cos zlapal i tyle wygral....i ze on ta gre zapomnial wylaczyc!! ii niby musimy czekac do jutra czy poniedzialku na serwis,oni niby sprawdza na komputerze czy cos....moim zdaniem po 1 jak wrzucalismy kase to na liczniku bylo 0 ,sami losowalismy to w sumie, a po 2 jak oni nie wylaczyl maszyny z pradu to czyj to jest blad?

Jest ktos moze obeznany w tym ,i da rade POMÓC...bo czuje ze lekko nas moga na tym wykiwac:/

Pozdro

Re: Sizzling Hot Spot-pytanie

Walcz o swoje, to ich problem ze ewentualnie nie skasowali liczników. Ty zaczynałeś jako nowy gracz.
    Trzeba było narobić fotek telefonem.

Kliknij w ten baner - 1,50 zł będzie Twoje !

Komentarz

mam fote...dzis ma byc serwis ,wieczorem sie tam przejde..kolo wkrecanie mi banie ze to bylo z poprzedniej gry...<żart jakiś chyba>wchodze do baru maszyna zalaczona,na kredytach 0,wrzucam wypada bonus losuje i wygrywam....niby proste a cos czuje ze cieeeezko bedzie odzyskac ta kase,a 3tys to troche juz tez jest....wogole co mnie serwis ?? wlasciciel barusie dogada z serwisem i po zawodach:(

Komentarz

tzn czy to nie byly aby darmowe gry na burningu ? walcz o swoje! jasne ze pieniadze naleza sie Tobie

Komentarz

dokaldnie to byly te darmowe gry,mi to wyglada na takie cos: jakis czas przedemna moze koles wygral i 3tys,pozniej na burninngu mial losowania(wtedy trzeba zlac spowrotem cosik punktow bo z bonusu bierze 1pkt za kazdy ruch)koles moze nie wiedzial ze trzeba zlac,i wyplacil tyle ile mial.Mi sie wydaje ze tak to moglo wygladac.....a teraz tlumaczenie wlasciciela ze zapomnial wylaczyc maszyny dla mnie jest smieszne,ale i zarazem wqrwiajace:/

Komentarz

Daj cynk jak ci poszło.

Kliknij w ten baner - 1,50 zł będzie Twoje !

Komentarz

narazie na ostatnich dniach sie wstrzymalem z odwiedzinami baru,musze isc juz tam z konkretna przemowa i planem:D bo tak bezsensu chodzic tam niema co...:/ niewiem moe policja go postraszyc?:/ chociaz bardzo tez nie w moim stylu jest isc na policje:/

Komentarz

Powinieneś otrzymać wygraną, obowiązkiem właściciela jest wypłacenie pieniędzy, nikogo nie powinno interesować że zostawił ktoś jakieś wolne kredyty itd.
                Nie nabijaj postów, nie spamuj, dawaj przykład innym!
                Forum stworzone przez graczy i dla graczy!
                Dajesz coś od siebie, my dajemy coś Tobie! Uczciwa wymiana?

Wirtualny salon gier z Hotspotami: http://www.stargames.com

Pomogłem? Daj punkt reputacji, kliknij na po lewej stronie

Komentarz

niestety :/ nie mam pomyslow co dalej:/ troche czasu juz minelo...a kasa sie oddala coraz bardziej:/ wlasciciel dalej twierdzi ze to byla wygrana z poprzedniej gry i zapomnial wylaczyc maszyne (przesada z takimi haslami)

Komentarz

Zobacz ten filmik i tak mogło być że zostały super gry i maszyna sie zablokowała.Ja np nie odpuścił bym tych pieniędzy

http://www.youtube.com/watch?v=6O0RDdt9sic
                    Lepsze dwa pięćdziesiąt niż kilo pomarańczy

Komentarz

heh tez niechce odpuscic,tylko brak mi jakichkolwiek pomyslow...po to wlasnie zalozylem ten temat...

Komentarz

po prostu nie potrzebnie dygasz. ja bym za skurwysyna nie wyszedł stamtąd bez kasy, ewentualnie umówił się na wypłatę następnego dnia. walcz póki nie jest za późno, ale pewnie koleś teraz wyrzuci Ci argument że nawet nie wie o co Ci chodzi i zrobi z Ciebie głupka.

Komentarz

no i jak? załatwiłeś coś?

Komentarz

Nie chcę być złym prorokiem, ale zdanie gościa się nie zmieni raczej. Widać, że nie chce wypłacić tych pieniędzy. Nie ważne czy były to zostawione kręcenia czy nie, nie skasował, to jego broszka, że ktoś skorzystał. I nie powinno być głupiego gadania. Czasu minęło od kiedy grałeś, sprawa nie rozwiązana, im dalej tym coraz mniejsza szansa, że wyrwiesz kasę. Trzeba było coś kombinować na początku, teraz to może ci powiedzieć, że w ogóle u niego w lokalu nie grałeś. Szkoda tych 3 tys. Nie bardzo wiem co ci doradzić, bo raczej rozwiązania nie widzę, żebyś dostał tą kasę. Na pewno nie na zasadzie, że pójdziesz, poprosisz i on ci wypłaci. Możesz coś nawywijać, żeby dostał koleś w jakiś sposób po dupie ale to na twoje ryzyko. Kasy raczej nie będzie ale będzie satysfakcja. Ja cię nie namawiam na takie rozwiązanie, osobiście odradzam, bo raczej nie chodzi tu o jakieś czyste zagrywki czy coś zgodnego z prawem. Piszę to, żeby potem nie było potem że ktoś ma kłopoty bo coś sugerowałem czy podpowiedziałem. Rozum swój masz. Zrobisz co uważasz.

PS. Ogólnie to ta sytuacja do dupy jest, w zasadzie to masz z tego co piszesz jedną fotkę i tyle. Gdyby byli jacyś świadkowie, co mocno by Cię popierali, że wygrałeś to mógłbyś gościa przycisnąć, może by coś to dało. A tak to miesiąc minął, czas spieprza a kasy nie masz. Chyba zostaje ci odpuścić albo zrobić jak ci wyżej pisałem.

Komentarz

no wlasnie, tak jak pisał Koshi. Dzisiaj juz nic nie zalatwisz. Szkoda Twojej kasy, ale odpusc, moze akurat uda Ci sie cos wygrac to nie będziesz miał gula

Komentarz

Pracuję...
                              X