Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Black Horse

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Black Horse

Co sadzicie o tej grze? Dobrze daje?? W jaka gre najlepiej grac?? Czy znajduje sie na niej cos w stylu sizzling hota?? Wczoraj widzialem ja pierwszy raz na dworcu w Plocku. Chcialbym zagrac tylko prosze o ewentualne uwagi itp. z góry dzieki
    [attachment=0:2kfx6tqp]automaty.jpg[/attachment:2kfx6tqp]
    7 7 7 7 7 - marzenie każdego gracza ( zaliczone 3 razy )
    HOT SPOT - powinni tego zabronic! :D

Re: Black Horse

Zamieszczone przez zyzio666
    Co sadzicie o tej grze? Dobrze daje?? W jaka gre najlepiej grac?? Czy znajduje sie na niej cos w stylu sizzling hota?? Wczoraj widzialem ja pierwszy raz na dworcu w Plocku. Chcialbym zagrac tylko prosze o ewentualne uwagi itp. z góry dzieki
    [attachment=0:qcp78y33]automaty.jpg[/attachment:qcp78y33]
    7 gra est podobna, taka sama zasada jak sizzling, 7 malo punktowane, najwiecej za jokery, 5 jokerow na stawce 500 ( 50 zl ) to 500 + 990 SG czyli ok 50 tys zl

Komentarz

A wiec zagram, sprobuje i od dzis zamiast 7 beda mi sie snily Jokery

Komentarz

w jokera fajne jest to ze zastepuja kazda inna rzecz procz bomb ... nie raz dawalo to ciekawe uklady

Komentarz

Zamieszczone przez tadddk
          w jokera fajne jest to ze zastepuja kazda inna rzecz procz bomb ... nie raz dawalo to ciekawe uklady
          Jak ta gra sie dokładnie nazywa ? bo nie wiem o której mowa
          Ja bardzo lubie tą maszynke - często gram na ruletce i nawet idzie ładnie na niej zarobic.Takze czasem w black jacka pogram - ale to rzadziej.

Komentarz

Zamieszczone przez Magnum
            Zamieszczone przez tadddk
            Jak ta gra sie dokładnie nazywa ? bo nie wiem o której mowa
            Ja bardzo lubie tą maszynke - często gram na ruletce i nawet idzie ładnie na niej zarobic.Takze czasem w black jacka pogram - ale to rzadziej.
            Magic Target

Komentarz

Zagralem w nia wczoraj bo dopiero co zostala wstawiona i nieprawdopodobnie dawala gralem na malutkich stawkach bo w moim budzecie zostalo jedynie 5 zl do 10-tego ot moge powiedziec ze to zarabista gra i jest bardzo duzo nie wiem czy nie z 20 gierek na niej i kazda mi cos pykala np. jedna 3 jokery, jedna caly czas gruszki i dzwonki a ta podobna do sizzlinga przywalila 5 dzwonkow i tak wyszedlem z 200 zl do przodu )

Komentarz

o ile dobrze pamiętam jest tam gierka Magic diamond bardzo fajna giera, zbiera sie diamenty :D podobne do burning target coś w tą mańke ;d tydzien temu 200 zł stawka 5, 10 zł zainwestowane ;d

Komentarz

Dzisiaj przegrałem na Magic Target 50 zeta.Ogólnie nie podoba mi sie ta gierka - rzadko coś daje a jak już da to mało nalicza.

Komentarz

Witam
                    Od paru dni nurtuje mnie pewna sprawa a mianowicie:
                    Na automatach nie gram praktychnie wcale, ale 4 dni temu przechodziłem koło baru i postanowiłem wejść i zagrać(w tym barze są automaty Black Horse).No więc siadam sobie wrzucam 5 zł i patrze tam gdzie powinna wypadać kasa a tam leży jakieś inne 5 zł(pierwsza moja myśl była taka że pewnie ktoś zapomniał zabrać jej) ale coś mnie podkusiło żeby wsadzić ręke w otwór gdzie wylatuje kasa.No więc włożyłem tam rekę i czuje monety pociagłem je palcami i zatrzeły wypadać.Wypadało tak gdzieś ponad 300 zł wiecej nie wyciągałem bo zatrzeło w barze ludzi przeybywać.
                    Stąd moje pytanie co było przyczyną, że kasa z tamtąd leciała??Automat jest zapsyty czy jak bo już sam nie wiem.
                    PS. byłem też wczoraj ale już się tak nie dało robić.

Komentarz

Dobre,ale trochę dziwne że się tak stało.

Komentarz

Panowie wczoraj koleś wygrał na tej maszynie ok 2 tys złotych z wkładu 100 Grał w pokera - 3 karty.Nie pamiętam nazwy ale ciągle mu coś dawała - no i stawka też robi swoje 50.Graliście może sami w tą gierke ?

Komentarz

a wiecie że ta maszynka ma stawke 1000 bet! fajna sprawa bo jak gram ruletkę obstawiam kolor(grając max) to można nieżle na tym wyjść przy odrobinie szczęścia :P

Komentarz

Zamieszczone przez andre552
                            Witam
                            Od paru dni nurtuje mnie pewna sprawa a mianowicie:
                            Na automatach nie gram praktychnie wcale, ale 4 dni temu przechodziłem koło baru i postanowiłem wejść i zagrać(w tym barze są automaty Black Horse).No więc siadam sobie wrzucam 5 zł i patrze tam gdzie powinna wypadać kasa a tam leży jakieś inne 5 zł(pierwsza moja myśl była taka że pewnie ktoś zapomniał zabrać jej) ale coś mnie podkusiło żeby wsadzić ręke w otwór gdzie wylatuje kasa.No więc włożyłem tam rekę i czuje monety pociagłem je palcami i zatrzeły wypadać.Wypadało tak gdzieś ponad 300 zł wiecej nie wyciągałem bo zatrzeło w barze ludzi przeybywać.
                            Stąd moje pytanie co było przyczyną, że kasa z tamtąd leciała??Automat jest zapsyty czy jak bo już sam nie wiem.
                            PS. byłem też wczoraj ale już się tak nie dało robić.
                            Często tak jest, robi się to przez to, że ktoś wypłaca sporo kasy i w końcu monety się klinują w tym otworze i należy albo stuknąć w obudowę wylotu lub włożyć tam coś żeby jest odblokować. Może ktoś nie przeliczył wypłaty.

Komentarz

wiecie do czego jest ten jackspot który cały czas nalicza na maszynie???

Komentarz

Pracuję...
                              X