Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kupiłem maszyne i chce ją rozkminić

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kupiłem maszyne i chce ją rozkminić

Witam .
    Kupiłem maszyne APEX HOT MAGIC FRUITS XXL PL INT V1.02

I co dalej?
    Jak ją mogę rozpracować?
    Jakieś bugi czy patenty?
    Myślałem o tym żeby ten cały program zgrać na komputer ale co dalej?

Chodzi mi o coś takiego że ;
    1. Ściągam program na komputer który jest na maszynie
    2. Jakiś haker rozkminia jak to wszystko działa i jak dają układy.TZN np wypadają w pierwszej lini ŚLIWKA WINOGRONO JOKER
    A za np 5 układów da układ stawka x20. i wtedy zwiększamy stawke na maksymalną przed tym uderzeniem i mamy wygraną.

Da się coś takiego wogóle zrobić?
    Ostatnio edytowany przez apexapex; [ARG:4 UNDEFINED].

To tak nie działa, układy nie mają kolejności. Jest układ płatny, albo układ niepłatny, jak jest niepłatny to nieważne co jak się układa, to tylko obrazek dla naiwnych, to nie ma żadnego znaczenia. Jak jest układ płatny to liczy się przez ile mnoży ci on stawkę, a nie czy jest tam 5 arbuzów czy 2 czereśnie, a po drugie liczy się po ilu uderzeniach wystąpił on od ostatniego układu płatnego. Czyli np po 20 pustych strzałach dostajesz układ x10, po czym znów się powtarza ujemny schemat oznacza to że maszyna prawdopodobnie chce cię zdoić, a jeśli układy płatne powtarzają się często i płacą więcej niż zabrało od ostatniego układu płatnego to maszyna coś tam ci daje.

Podjąłem się raz analizy nagrania z pracy maszyny zrobionego dobrą kamerą z dużą ilością klatek na sekunde. Wniosek był taki że w układach nie ma ciągu, obrazki są losowane zgodnie z zasadami obowiązującymi w danej grze czyli że np na walcu może być tylko jedna siódemka, a nie trzy.

Patenty były na starych wersjach programów, w dzisiejszych maszynach praktycznie nie ma żadnych dziur, a trafić starą maszynę to obecnie niczym trafić w totka. Na moim obszarze działania w ostatnich latach tylko raz się trafiła stara maszyna na którą działał patent.

Maszyna w której posiadaniu jesteś jest z tych nowszych z tego co widzę (generacja wstawiana przed kilkoma latami), raczej nie znajdziesz tam żadnych patentów. Możesz próbować odłączać maszynę od prądu w różnych momentach, próbować jakoś zmanipulowac stawkę, wchodzić i wychodzić z gier, wykorzystać klucz serwisowy, ale wątpię aby to coś dało.

Jedyne co przychodzi mi do głowy to w jakiś sposób rozkminić metodę działania programu, czyli opracować metodę na sprawdzenie kiedy maszyna jest na dawaniu i jak dużym dawaniu i jeśli to się uda to trzeba mieć już tylko odpowiedni budżet na rozruch, zastosować odpowiednią stawkę i w odpowienim momencie wypłacić zanim zabierze spowrotem.

Jeszcze pomyślałem że podbijanie kartami czarna/czerwona jest na pewno warte rozkminiania, aczkolwiek na Apexach ich sposób działania jest raczej niekorzystny, najlepszy jest na Hot Spotach.

Komentarz

Podbijanie

Witam LOST czy myślisz ze sprawdzenie każdej stawki na podbijaniu(chodzi o słabo płatne układy) i np kiedy spala strzał, zmiana stawki na wyższą =spala, dalej w gore i podbija , czy daje to nam jakieś wskazówki co do wypłacalności stawki?

Ogólnie nigdy nie korzystałem z podbijania ale mój kolega który poznał mnie z maszynami stosował celowanie z małych stawek na duże i przy tym podbijanie dużo wtapiał ale i dużo wygrywał . Gdyby robił przerwy od gry na 2 tygodnie to coś by z tego miał.

Komentarz

Zamieszczone przez iceman Zobacz posta
        Witam LOST czy myślisz ze sprawdzenie każdej stawki na podbijaniu(chodzi o słabo płatne układy) i np kiedy spala strzał, zmiana stawki na wyższą =spala, dalej w gore i podbija , czy daje to nam jakieś wskazówki co do wypłacalności stawki?

Ogólnie nigdy nie korzystałem z podbijania ale mój kolega który poznał mnie z maszynami stosował celowanie z małych stawek na duże i przy tym podbijanie dużo wtapiał ale i dużo wygrywał . Gdyby robił przerwy od gry na 2 tygodnie to coś by z tego miał.
        Podbijanie nie działa sprzężnie z konkretnymi stawkami na żadnej znanej mi maszynie. Co do różnicy w wypłacalności stawek też nie jestem szczególnie przekonany. To też zależy od rodzaju maszyny, na Black Horse'ach jest znaczna różnica w dawaniu na dużych i małych stawkach, ale na Hot Spotach ta różnica nie jest już taka znaczna prawdopodobnie na bet 100 nie dostaniesz w tym samym momencie tego samego co na bet 1, ale zazwyczaj jak maszyna jest na dawaniu to daje każda stawka, a jak na zabieraniu to każda zabiera.

Komentarz

Pracuję...
        X