728 90 bob animate english
728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Otwarcie punktu gier z automatami o niskich wygranych.

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Otwarcie punktu gier z automatami o niskich wygranych.

No to to będzie tak
    Jak każdy wie zysk z automatów jest i to dla większości z nas nie mały. Zapewne nie jeden z użytkowników na tym forum myślał o otwarciu tak zwanego "punktu gier z automatami o niskich wygranych". Moje pytanie brzmi co was hamuję przed podjęciem decyzji o otwarciu takiego punktu. Czy jest to brak pieniędzy na start, czy może przeraża was konkurencja (która jest praktycznie wszędzie), a może jeszcze jakiś inny czynnik?
    Porozmawiajmy
    "Jak upaść to z wysokiego konia"

Re: Otwarcie punktu gier z automatami o niskich wygranych.

Zamieszczone przez Supatron
    No to to będzie tak
    Jak każdy wie zysk z automatów jest i to dla większości z nas nie mały. Zapewne nie jeden z użytkowników na tym forum myślał o otwarciu tak zwanego "punktu gier z automatami o niskich wygranych". Moje pytanie brzmi co was hamuję przed podjęciem decyzji o otwarciu takiego punktu. Czy jest to brak pieniędzy na start, czy może przeraża was konkurencja (która jest praktycznie wszędzie), a może jeszcze jakiś inny czynnik?
    Porozmawiajmy
    Prawda myślałem o otwarciu takiego ponktu gier z automatami o niskich wygranych mnie hamuję to ,że nie wiem jak się za to wziąść jakie papiery mi są potrzebne gdzie je załatwić ile musze zapłacić za koncesje jaki podatek itd. Troche dużo z tym roboty a nie mam pojęcia jak się za to wziąść czytałem troche po forach ,ale dużo się nie dowiedziałem .

Komentarz

Ja się interesowałem tym mnóstwo papierów załatwiania podjęcie decyzji jak się opodatkować... ale wiecie co... we wrześniu chyba z kolegą otwieramy punkt
      7 7 7 7 7- x 1
      7 7 7 7--- X 6
      7 7 7 ---- niezliczone

Komentarz

Zamieszczone przez pawel19870911
        Ja się interesowałem tym mnóstwo papierów załatwiania podjęcie decyzji jak się opodatkować... ale wiecie co... we wrześniu chyba z kolegą otwieramy punkt
        gdy już otowrzycie taki punkt to prosiłbym na PW wszystkie info jakie papiery koncesja itd. był bym bardzo wdzięczny .

Komentarz

Zamieszczone przez hotmatrix18
          Zamieszczone przez pawel19870911
          gdy już otowrzycie taki punkt to prosiłbym na PW wszystkie info jakie papiery koncesja itd. był bym bardzo wdzięczny .
          dobra jeżeli uda mi się z tym ruszyć to opiszę to na forum w osobnym temacie tak żeby każdy miał dostęp do informacji... o ile mój wspólnik się nie rozmyśli po powrocie z Anglii
          7 7 7 7 7- x 1
          7 7 7 7--- X 6
          7 7 7 ---- niezliczone

Komentarz

Rozumiem, że jesteście nastawieni na duży zysk 8-) i nie dopuszczacie do siebie myśli o splajtowaniu. Nie wiem jak to jest w małych miasteczkach i wsiach. Mój znajomy miał punkt (3 automaty) w W-wie, na tyłach Hali Mirowskiej (dla tych co nie znają W-wy wyjaśniam, że wydawało by się, że to dobry punkt) i splajtował. W Otwocku pod Warszawą (ponad 40 tys. miasto) splajtował punkt (3 automaty) na stacji PKP. Wydawało by się, że idealny punkt. To tylko dwa przykłady. W dużych miastach przetrwają tylko duże salony gier otwarte całodobowo.Nie mówię o barze piwnym, gdzie stoją 3 automaty, bo tutaj zawsze wyjdzie na swoje (trochę z piwa, trochę z automatów).

Komentarz

Zamieszczone przez czercz
              Rozumiem, że jesteście nastawieni na duży zysk 8-) i nie dopuszczacie do siebie myśli o splajtowaniu. Nie wiem jak to jest w małych miasteczkach i wsiach. Mój znajomy miał punkt (3 automaty) w W-wie, na tyłach Hali Mirowskiej (dla tych co nie znają W-wy wyjaśniam, że wydawało by się, że to dobry punkt) i splajtował. W Otwocku pod Warszawą (ponad 40 tys. miasto) splajtował punkt (3 automaty) na stacji PKP. Wydawało by się, że idealny punkt. To tylko dwa przykłady. W dużych miastach przetrwają tylko duże salony gier otwarte całodobowo.Nie mówię o barze piwnym, gdzie stoją 3 automaty, bo tutaj zawsze wyjdzie na swoje (trochę z piwa, trochę z automatów).
              wiesz... miasto 100 tysięczne.. środek jednego z największych osiedli... gdzie co prawda jest kilka barów z maszynami ale są one non stop okupywane... chcesz zagrać to musisz odczekać swoje "w kolejce" więc uważam że powinno się udać... nie nastawiam się na grube siano... choćbym miał zarobić z tego 1000-1500zł miesięcznie to będę zadowolony... a jak się nie uda no to trudno... w każdym bądź razie jestem zdania że trzeba spróbować...
              7 7 7 7 7- x 1
              7 7 7 7--- X 6
              7 7 7 ---- niezliczone

Komentarz

Dokładnie, tym bardziej że wkład w interes wcale nie jest porównywalny np. do otwarcia sklepu bądź baru
                Szkoła Hakerów - Kurs Hackingu Bez Cenzury!
                EMULATORY, MP3, FILMY - Najlepszy polski program do ściągania

Komentarz

kurde miałem lokal który chciałem wynająć to już ktoś mnie wyprzedził... i nie zgadniecie na co gościu zaadaptował ten lokal... punkt z maszynami... teraz będę tam zaglądał jak będzie mu się to kręciło to będę załamany jeżeli jednak nie wypali mu to to będę się cieszył bo będę wiedział że niepotrzebnie bym władował kasę.... najgorsze jest to że przeważnie jednak się udaje...
                  7 7 7 7 7- x 1
                  7 7 7 7--- X 6
                  7 7 7 ---- niezliczone

Komentarz

od razu przepraszam że post pod postem ale inaczej nie dało rady...
                    Co o tym sądzicie lokal 16mkw przejście podziemne w samym centrum miasta 100 tysięcznego na śląsku
                    czynsz około 1000zł/m-c i tu kilka pytań:
                    1. Jak myślicie wypali to??
                    2. Znacie jakiegoś dobrego uczciwego operatora AoNW który oferuje jakieś dobre warunki??
                    (chodzi mi o dobry podział kasy plus jakieś dodatkowe wyposażenie np. hokery, szyld, okleina na szybę...)

W tym tygodniu idę zakładać działalność lokal ten już mam w razie czego zaklepany zostaje mi jedynie tylko wybór operatora
                    7 7 7 7 7- x 1
                    7 7 7 7--- X 6
                    7 7 7 ---- niezliczone

Komentarz

To się pośpiesz z operatorem bo on musi zgłosić lokal do skarbówki czy urzad cely i oni ocenia czy w pobliżu niema szkół itp.... zgodnie z przepisami no i czasem trwa mies lub więcej chyba ze u was jest inaczej ,bo szkoda byłoby płacić czynsz i czekać na maszyny

Komentarz

Zamieszczone przez Jolly
                        To się pośpiesz z operatorem bo on musi zgłosić lokal do skarbówki czy urzad cely i oni ocenia czy w pobliżu niema szkół itp....

u mnie stoją 3 maszyny w pizzerii w odległości:
                        - 100m od szkoły podstawowej
                        - 200m od gimnazjum i zespołu szkół ponadgimnazjalnych

jest jakiś artykuł na to ?

Komentarz

Zamieszczone przez lebex
                          Zamieszczone przez Jolly
                          To się pośpiesz z operatorem bo on musi zgłosić lokal do skarbówki czy urzad cely i oni ocenia czy w pobliżu niema szkół itp....

u mnie stoją 3 maszyny w pizzerii w odległości:
                          - 100m od szkoły podstawowej
                          - 200m od gimnazjum i zespołu szkół ponadgimnazjalnych

jest jakiś artykuł na to ?
                          Z tego co wiem maszyna może być w lokalu jeżeli w pobliżu czyli 100m nie ma szkół, kościołów itp.

Komentarz

Ja nie wnikam gdzie co stoi widocznie mieści się w normie ,chodzi mi tylko żeby kolega nie płacił czynszu i czekał na maszyny z 2 mieś zanim ktoś z odpowiedniego organu sprawdzi lokal

Komentarz

U mnie w mieście (Siedlce) wczoraj wpadł urząd celny do mini casyna (3 maszynki hotspot) i kazał zerwać okleiny z szyb i wszystkie reklamy automatów do gier i typiara co pilnuje tam pracuje mówi że jakąs kare im dowalili za to i teraz mają bardziej patrzeć czy grający mają po 18lat bo wcześniej to wszyscy grali co chcieli...

Komentarz

Pracuję...
                              X