Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Apex a Hot Spot ?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Apex a Hot Spot ?

Witam jestem tu nowy . Grałem dzisiaj na Admirale, jednak na jednym automacie był napis APEX a na drugim HOT SPOT. CZy to oznacza tylko nazwę producenta czyjednak te automaty czymś się różnią od siebie. dzieki z góry za odp.

Re: Apex a Hot Spot ?

Apex to co innego niż Hot Spot, zupełnie inne gry.
    Nie nabijaj postów, nie spamuj, dawaj przykład innym!
    Forum stworzone przez graczy i dla graczy!
    Dajesz coś od siebie, my dajemy coś Tobie! Uczciwa wymiana?

Wirtualny salon gier z Hotspotami: http://www.stargames.com

Pomogłem? Daj punkt reputacji, kliknij na po lewej stronie

Komentarz

a mógłby tutaj ktoś wytłumaczyć czym to sie wg różni ??

Komentarz

Zamieszczone przez gofron10
        Moim zdaniem jest to inny producent= inne gry itp, całkiem inny automat, chodź apexa jeszcze nigdzie nie spotkałem...
        3x7- niezliczona ilość razy
        4x7-niezliczona ilość razy, tylko na stawce 1
        5x7-1 raz, stawka 3

Komentarz

Zamieszczone przez gofron10
          a nie możesz wrzucić po piątaku do jednej i drugiej i przekonać się na własne oczy i uszy czym się różnią ?

Komentarz

Hot Spoty najczęściej można spotkać Clasic - 5 gier , Platin - 10 gier.
            Apexy są trzy: I ;II ; III - mają sporo gierek o przeróżnej tematyce.
            Wsadzasz w każdą po pare złoty i zapewniam, że któraś przypadnie Ci do gustu.

Kliknij w ten baner - 1,50 zł będzie Twoje !

Komentarz

Wole hotspota na apexie grałem z 3 rzay i nie przypadl mi do gustu,może jak by wtedy dawała...

Komentarz

Zamieszczone przez siben
                Wole hotspota na apexie grałem z 3 rzay i nie przypadl mi do gustu,może jak by wtedy dawała...
                Tak jak piszesz: maszynke sie kocha jak płaci, nienawidzi jak zabiera! Później natępuje rozłąka i znowu miłość.

Komentarz

Re: Apex vs. inne automaty ?

Żeby nie dublować tematów napiszę tutaj. Powiem szczerze, że gram nieco na maszynach ale jak na razie z mizernym skutkiem, nic mi jeszcze grubszego nie siadło, ciągle stan zysków i strat na 0. I tak się zastanawiam spróbować sił na Apexie. Sporo osób pisze, że to przyjemny automat, lepiej płaci na niskich stawkach jak hot-spot, łatwiej coś trafić do przodu co wcale nie musi być wielką sumą, ale można to wybrać i zawsze być powiedzmy 50 czy 100 do przodu. Jak to z tą maszynką w sumie jest? Jakie gry polecacie. Proszę o jakieś sensowne odpowiedzi ludzi co w Apexa już sporo pograli i mają porównanie z innymi slotami typu hot-spot, black horse, hot-slot i grami z nich. Mi jakoś np. magic target w ogóle nie podchodzi, same spływy, lepiej już na plażówkach mi idzie. Hot-spot też większość spływy. No i część osób pisze coś o gierce Red Fruit czy jakoś tak, że dobra. Czekam na opinie.

Komentarz

ja jeszcze nigdzie nie spotkalem Apexa, a chcialbym, w tiptopach tez chyba nie ma?

Komentarz

Zamieszczone przez Papi
                      ja jeszcze nigdzie nie spotkalem Apexa, a chcialbym, w tiptopach tez chyba nie ma?
                      Przyjedź do Świdnicy, tych maszynek tu od groma.

Komentarz

W Apexa wrzuciłem kilka razy. Po za ciekawskimi spojrzeniami gapiów (wsadzałem 600-1500 zł) to nic szczególnego. Porządnych układów zero. Wole milion razy HotSpota Platina. Na początku lipca miałem 3 razy po pięciu kapeluszników na książkach, i to jest dla mnie gra. W zeszłym roku trzepałem Cashe, ale pod koniec roku coś się popsuło.

Komentarz

Pracuję...
                        X