728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Oferta Bonusowa Pokerstars

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Oferta Bonusowa Pokerstars  Oferta bonusowa http://www.pokerstars.pl

  Poker Deposit Bonus - Poker Bonuses
  100% bonusu za pierwszą wpłatę

  Wpłać pierwszy raz pieniądze na swoje konto, wpisując kod „STARS600”, a PokerStars zaoferuje Ci w formie bonusu 100% tej kwoty do wysokości $600. Możesz dokonać do trzech promocyjnych wpłat (do $600 łącznie) w ciągu 90 dni – dzięki temu w pełni wykorzystasz swój bonus 100%. Kiedy już wpłacisz całą odpowiadającą Ci kwotę, rozpoczniesz uwalnianie bonusu, polegające na zebraniu określonej ilości punktów VPP. Bonus będzie uwalniany w $10 ratach – każdą otrzymasz po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów VPP (170 VPP za $10). Będzie to 17-krotność kwoty bonusu. Masz na to sześć miesięcy od chwili dokonania wpłaty. Jak zbierzesz wszystkie wymagane punkty VPP, otrzymasz swój bonus.

  Szczegóły dotyczące promocji i przykłady jej działania znajdziesz na stronie poświęconej bonusowi powitalnemu.

  Nowość! Żetony PokerStars.pl dla nowych graczy (tylko dla Polaków!)

  Wpłać pierwszy raz pieniądze na swoje konto w PokerStars.pl, wpisując kod promocyjny „CHIPS600”, zdobądź 500 punktów VPP. W ciągu 14 dni od momentu wyrobienia wymaganych punktów VPP wyślemy Ci wysokiej jakości limitowaną walizkę z żetonami PokerStars.pl. W walizce znajduje się 300 żetonów. Wpisując kod „CHIPS600” korzystasz równolegle z dwóch promocji: do $600 bonusu za pierwszą wpłatę (opisana powyżej) oraz Żetony dla nowych graczy. Wymagane 500 punktów VPP należy zdobyć do 31 stycznia 2010 r.


  Bonusy za ponowne zasilenie konta (reload)

  Od czasu do czasu PokerStars oferuje swoim obecnym graczom bonusy za ponowne zasilenie konta. Informujemy o nich w specjalnych emailach, publikujemy szczegóły na stronie, a także w naszym oprogramowaniu do gry. Dlatego też zalecamy regularne obserwowanie naszych ogłoszeń.
  Informacje o bonusach

  Na PokerStars znajdziesz jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert bonusowych w sieci. Stanowią one wspaniały sposób na zwiększenie swojego bankrolla (funduszy przeznaczonych na grę). Aby je otrzymać wystarczy dokonać wpłaty i zacząć grać w największym na świecie internetowym serwisie pokerowym. PokerStars zapewni Ci najlepsze w sieci pokerowe doświadczenia, a bonusy to tyko jeden ze sposobów nagradzania naszych graczy.

  Jeśli masz jakieś pytania odnośnie bonusów depozytowych PokerStars, napisz email na adres support@pokerstars.com.

  http://www.pokerstars.pl
  Nie nabijaj postów, nie spamuj, dawaj przykład innym!
  Forum stworzone przez graczy i dla graczy!
  Dajesz coś od siebie, my dajemy coś Tobie! Uczciwa wymiana?

  Wirtualny salon gier z Hotspotami: http://www.stargames.com

  Pomogłem? Daj punkt reputacji, kliknij na po lewej stronie
Pracuję...
X