728 90 bob animate english
728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BETSAFE.COM - INFORMACJE, PROMOCJE i BONUSY (Zbiorczy)

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• BETSAFE.COM - INFORMACJE, PROMOCJE i BONUSY (Zbiorczy)

Witam!

W nowym tygodniu konkurs Mecz Dnia wraca na Czarny Ląd, a dokładniej – do Angoli, gdzie rozgrywany jest Puchar Narodów Afryki. To właśnie mecz gospodarzy z Algierią może dać Ci 20 złotych!

Ostatnie mecze grupowe rozstrzygną kto awansuje do ćwierćfinałów. Jak na razie w najlepszej sytuacji w grupie A jest Angola, która ma 4 punkty. Tuż za nią jest Benin i właśnie Algieria, a stawkę niespodziewanie zamyka Mali. Każda drużyna ma jednak szanse na awans.

Swoje propozycje wyniku meczu Angola – Algieria umieszczajcie pod tym postem. Dodatkowo, do każdego wyniku dopiszcie kto Waszym zdaniem będzie strzelcem pierwszej bramki w tym spotkaniu. Zwycięzca zdobędzie 20 złotych na swoje konto gracza w Betsafe.com.

Początek meczu o 17 i do tej godziny możecie wpisywać swoje propozycje.

Powodzenia!
    http://almostanything.betsafe.com/blog- ... -algieria/

Re: betsafe.com - promocje bukmacherskie

Odgadnij wyniki Weekendowych Meczów Mistrzostw Świata

Czy masz w sobie na tyle zacięcia, aby przewidzieć wynik weekendowych meczów Mistrzostw Świata? Jeśli tak, to z całą pewnością powinieneś wziąć udział w naszym najnowszym Konkursie typowania 12 meczów, który nazywa się Quicktip.

Kliknij w link poniżej, wpisz 12 wyników meczów i prześlij swoje przewidywania w konkursie. Pula nagród wynosi ponad 2000 euro!

Kliknij tutaj aby wysłać swoje typy konkursowe:

http://quicktip.betsafe.com/events/8788 ... ssions/new

Rezultaty i nagrody będą opublikowane na naszej mini stronie Mistrzostw Świata nazajutrz po zakończeniu ostatniego meczu z kuponu.

Czy wiesz, że mamy nowy konkurs Quicktip codziennie w trakcie trwania MŚ? Jeśli nie wiedziałeś tego, to najwyższy czas abyś pojawił się na naszej stronie Mistrzostw Świata przed rozpoczęciem pierwszego meczu i wziął udział w konkursie.

Komentarz

Promocje Betsafe Facebook

Jeśli ktoś ma konto na Facebooku niech śledzi stronę Betsafe: http://www.facebook.com/home.php?#!/pag ... 4353526377

Co kilka dni można wygrać 20zł na konto gracza oraz inne bonusy.
      Nie nabijaj postów, nie spamuj, dawaj przykład innym!
      Forum stworzone przez graczy i dla graczy!
      Dajesz coś od siebie, my dajemy coś Tobie! Uczciwa wymiana?

Wirtualny salon gier z Hotspotami: http://www.stargames.com

Pomogłem? Daj punkt reputacji, kliknij na po lewej stronie

Komentarz

Darmowa promocja w Betsafe - 500 euro

Darmowa promocja WAŻNA TYLKO DO GODZ 19ej 1 grudnia 2010.

Promo z Świątecznego kalendarza Betsafe.

Nalezy wytypować w formularzu wyniki 12 spotkań, podac dane tzn. Imię, mail i nazwe użytkownika NA BETSAFE i kliknąć submit Quick Tip - Europa League

Osoby z największą ilością prawidłowych typowań otrzymają nagrody pieniężne.

Dodatkowo możliwość podwojenia ewentualnej wygranej:
        NEW: Double your winnings! Place a bet today at Betsafe.com containing at least one Europa League match (minimum stake is €3) and if you are one of the winners in this Quick Tip you will receive double winnings in the Quick tip. The bet must be placed before 19.00 CET.

P.S. Jak ktoś coś wygra to można klikać w ramach podzięki za info w gwiazdkę w lewym dolnym rogu postu :D
        Ostatnio edytowany przez DrHouse; [ARG:4 UNDEFINED].
        Darmowe 50$ na pokera. Kliknij tutaj. Jesli masz problemy z testem lub jakiekolwiek inne pisz do mnie na PW lub maila promohouse44@gmail.com !!! Pomogę każdemu

Komentarz

dzięki za info

to jest mój kupon:

a wy jak obstawiliście?

Komentarz

A ja tak:
            Załączone pliki
            Darmowe 50$ na pokera. Kliknij tutaj. Jesli masz problemy z testem lub jakiekolwiek inne pisz do mnie na PW lub maila promohouse44@gmail.com !!! Pomogę każdemu

Komentarz

czemu masz 1, 2 i iksy, a ja same iksy?

Komentarz

Bo ja dałem screena z potwierdzenia jakie przyszlo na maila a Ty dałeś z tej stronki od razu po typowaniu.

Komentarz

Zagraj bez ryzyka w MŚ w Piłce Ręcznej w betsafe

MŚ w Piłce Ręcznej rozpoczynają się w dniu dzisiejszym, a my startujemy wraz z tym sportowym wydarzeniem dając ci zakład bez ryzyka którego nie możesz przegapić:

Oferujemy ci 15 złotych w zakładzie bez ryzyka! Zagraj zakład potrójny w pierwszej fazie grupowej, a jeśli przegrasz swój pierwszy zakład potrójny otrzymasz od nas zwrot stawki aż do kwoty 15 złotych!

Komentarz

0 złotych extra od następnego depozytu w betsafe

Przed nami weekend nie tylko pełen piłkarskich, ale również siatkarkich emocji! Startuje siatkarska Plus Liga, a nasi bukmacherzy przygotowali całe mnóstwo zakładów. Chcemy, abyś skorzystał z okazji i dlatego też oferujemy specjalnie dla ciebie ekskluzywny bonus.

Dajemy ci 50% bonus od depozytu aż do 50 złotych. Innymi słowy, jeśli dokonasz wpłaty 100 złotych otrzymasz w sumie 150 złotych dodane do swojego konta gracza.

Wszystko o czym musisz pamiętać, to wpisać kod bonusu “PLBON50” w polu kodu bonusu w trakcie składania depozytu. Jeśli masz jakieś pytania z tym związane, nie wahaj się i skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, który udzieli ci wszelkich informacji i pomocy w tej operacji.

Komentarz

Pracuję...
                    X