728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

oferta pracy od Maria Poker

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • oferta pracy od Maria Poker

  wklejam tutaj bo kogos może zainteresować:

  POSZUKIWANY Maria Poker Coach!


  Maria Poker cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród kobiet, które aktywnie grają w pokera i wybierają nasz serwis ze względu na atrakcyjne turnieje i side eventy adresowane do płci pięknej. Również coraz więcej kobiet - amatorek, wabionych rywalizacją, adrenaliną czy chęcią spróbowania czegoś nowego w alterantywie na monotonnie dnia codziennego, decyduje się dołączyć do portalu Maria.

  To właśnie w trosce o rosnącą liczbę Pań, które nigdy wcześniej nie miały styczności z grą w pokera a chciałyby poznać zasady tej gry, powstał projekt Maria Poker Coach.  Jeśli poker to Twoja pasja, grasz regularnie online, znasz dobrze sieć Microgaming i lubisz spędzać czas wolny przed komputerem szlifując swoje strategie, czemu nie połączyć przyjemności z korzyściami?

  Maria Poker ogłasza rekrutacje na stanowiska

  Poker Coach - Zarabiaj ucząc Panie gry w pokera!  Kluczowe zadania Poker Coach (PC)


  • Poker Coach odpowiedzialny będzie za prowadzenie lekcji nauki gry w pokera online za pośrednictwem komunikatorów msn lub skype oraz przy użyciu softu Maria Poker, gdzie PC zobowiązany będzie do organizowania prywatnych turniejów na potrzeby treningu. Lekcje te będą 1-2 godzinnymi sesjami (w zależności od potrzeb) i polegać będą na wprowadzeniu nowych graczy (Pań) w zasady działania softu Maria Poker, udzielaniu instrukcji ‘jak grać’, udzielaniu wskazówek, porad i odpowiadaniu na ewentualne pytania związane z grą w pokera, softem Maria Poker oraz stroną Maria Poker.

  • Częstotliwość lekcji prowadzonych przez Poker Coach zależeć będzie od zainteresowania i liczby zgłoszeń, natomiast wymagana jest dyspozycyjność min 8 godzin tygodniowo. Osoby zainteresowane lekcjami będą kontaktowane z PC za pośrednictwem Menadżer Maria Poker, która odpowiedzialna jest za koordynację projektu. Lekcje organizowane będą w systemie indywidualnym lub grupowym ( w zależności od zainteresowania)

  Oferujemy:


  • Bardzo dobre warunki zatrudnienia: 3-miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia-umowa o pracę, pensja podsawowa + wysoka prowizja
  • Wsparcie i pomoc od Manager Maria Poker
  • Reprezentowanie firmy Maria Poker podczas planowanych live warsztatów pokerowych dla Pań grin wino ooo
  • Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
  • Możliwość dalszej współpracy z Maria Poker

  Poszukujemy 3 osób na stanowiska Maria Poker Coach

  Jeśli czujesz, że poker jest Twoim żywiołem, a ponadto posiadasz solidne doświadczenie w grze online i jesteś osobą komunikatywną z pozytywnym nastawieniem do promocji pokera wśród kobiet to czekamy właśnie na Twoje zgłoszenie!
  https://www.mariapoker.com/pl/news/2010 ... oker-coach
Pracuję...
X