Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Poker strategy jak wyplacic 50$

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Poker strategy jak wyplacic 50$

jesli ktos jest zainteresowany jak wyplacic to z checia opisze

Re: Poker strategy jak wyplacic 50$

tzn o co chodzi? jak wypłacić kasę z tego co się wygrało czy jakąś free?
    jak jest taka szansa top chętnie się dowiem

Komentarz

Jak to jak wyplacic??
      Jesli nie chcesz sie narażać na zablokowanie konta przez pokerroom to normalnie ugrywasz wymagana liczbe pkt pokerowych a nastepnie normalnie zlecasz wypłatę na konto bankowe albo wplacasz min depo przez Netellera lub MB i wypłacasz całość...
      Darmowe 50$ na pokera. Kliknij tutaj. Jesli masz problemy z testem lub jakiekolwiek inne pisz do mnie na PW lub maila promohouse44@gmail.com !!! Pomogę każdemu

Komentarz

----------------

Skasowane by KOSHI - dotyczy oszukiwania kasyn

Komentarz

he he... za takie sztuczki, można wylecieć z forum
          to jest miejsce gdzie piszemy o tym jak grać by wygrać, a nie oszukiwać

wstydziłbyś się jako VIP takie rzeczy pisać...

Komentarz

Myszor997 pomyśl za nim coś napiszesz...
            i nie skarż się na forum jeśli będziesz miał zablokowane konto na pokerze
            masz szczęście , że jesteś VIP-em bo ja już bym cie zbanował, mimo, że nie lubię tego i prawie w ogóle nie daje nawet ostrzeżeń

Komentarz

Myszor widać, że jeszcze na większą skalę tak nie grałeś bo oni to na bank wykrywają!!! Mają od chipsdumbingu bo tak sie to co opisałeś fachowo nazywa odpowiednie programy... komputer Cie namierzy i nara, wszystkie 4 konta mają dożywotnie bany... zresztą to nie jest metoda czy sposób TYLKO ZWYKŁE OSZUSTWO...

W nagrodę powinieneś dostać rangę OSZUST MIESIĄCA o ile taka istnieje
              Darmowe 50$ na pokera. Kliknij tutaj. Jesli masz problemy z testem lub jakiekolwiek inne pisz do mnie na PW lub maila promohouse44@gmail.com !!! Pomogę każdemu

Komentarz

nie zamykam tematu aby inni tez mogli zobaczyć z kim mamy do czynienia
                jego sprawę pozostawiam w gestii admina
                jak dla mnie to powinien być ban, niestety koleś jest vipem, wiec nie wiem jak będzie

postępując w ten sposób działasz nie tylko na swoją szkodę ale również na naszą
                multikonta to zmora wszystkich kasyn i pokerroomów, przez takich jak ty przepadają nam najlepsze promocje

Komentarz

Zamieszczone przez cassa
                  nie zamykam tematu aby inni tez mogli zobaczyć z kim mamy do czynienia
                  jego sprawę pozostawiam w gestii admina
                  jak dla mnie to powinien być ban, niestety koleś jest vipem, wiec nie wiem jak będzie

postępując w ten sposób działasz nie tylko na swoją szkodę ale również na naszą
                  multikonta to zmora wszystkich kasyn i pokerroomów, przez takich jak ty przepadają nam najlepsze promocje
                  Punkt 9. regulaminu. Jest tam chyba wzmianka 'niezależnie od posiadanej rangi'... Można by to zastosować w praktyce.
                  Symulator Sizzling Hot + Ultra Hot
                  oraz
                  program do tworzenia statystyk z hazardowania się:

Komentarz

poczekamy na admina... nie chcę, aby było to potraktowane jako samowolka
                    to powinno być oficjalne wyrzucenie z forum, aby pokazać oszustom, że nie mają tutaj czego szukać
                    Nasze forum ich nie potrzebuje, niezależnie od rangi
                    Mam nadzieję, że ten ban będzie przestroga dla innych

Komentarz

Oczywiście zgadzam się z cassą, żeby Admin rozwiązał sprawę. Jak dla mnie ban a minimum utrata rangi Vip. Zresztą to już nie pierwszy post kolegi od jakiegoś czasu, który krąży gdzieś tematycznie koło patentów, sposobów, mieszania w maszynach i tym podobnych "sztuczek".

Komentarz

Myszor997 - potraktujemy Cię ulgowo ale to będzie nauczka na przyszłość. Tracisz rangę VIP. Radzę czytać dokładnie regulamin oraz jego aktualizacje.
                        Nie nabijaj postów, nie spamuj, dawaj przykład innym!
                        Forum stworzone przez graczy i dla graczy!
                        Dajesz coś od siebie, my dajemy coś Tobie! Uczciwa wymiana?

Wirtualny salon gier z Hotspotami: http://www.stargames.com

Pomogłem? Daj punkt reputacji, kliknij na po lewej stronie

Komentarz

Pracuję...
                        X