728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Inwestowanie w Opcje Binarne

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Inwestowanie w Opcje Binarne

  Witam wszystkich.


  Przeszukałem forum za pomocą wyszukiwarki ale nie znalazłem żadnego tematu nawiązującego do rozrastającej się tematyki Opcji Binarnych. Jest to oczywiście dla mnie szok, że wciąż tak mało mówi się o tej tematyce w Polsce, a szczególnie jest ona mało znana w kręgach osób interesujących się zakładami bukmacherskimi.


  Moje pytanie jest proste. Czy na forum znajdują się osoby, które wiedzą czym są opcje bądź w takowe opcje binarne inwestowały? Zagadnienie to jest moim zdaniem bardzo podobne do bukmacherki. Podobnie - gdy się strzela, to można je traktować jako hazard ale już z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi da się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Na rynku Forex nigdy nie wiadomo co się dokładnie wydarzy dlatego również liczy się tam skuteczność. Zwroty z opcji wahają się w granicach 70-85% zysku z opcji, w którą inwestycja zakończy się powodzeniem.


  Temat poruszam ze względu na to, ze zainteresowałem się tym i chcę znać opinię graczy obstawiających sporty na ten temat. Istnieje raptem kilka stronek i tematów w Polskim internecie, które poruszają zagadnienie opcji binarnych. Niektórzy przedstawiają własne strategie albo proponują sygnały transakcyjne. Chciałbym spopularyzować ten wątek. Jeśli podobny temat był na forum, to proszę o skasowanie wątku.


  O opcjach binarnych można poczytać chociażby na wikipedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Opcja_binarna

 • #2
  Na tym forum znajdziesz więcej info na temat zarabiania w ten sposób: http://zarabiam.com/member.php?actio...referrer=19827  Kliknij w ten baner - 1,50 zł będzie Twoje !

  Komentarz

  Pracuję...
  X