728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

HeavyWeight Gold - sieć Rival

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• HeavyWeight Gold - sieć Rival

w kasynach sieci Rival np. w VegasRegal można pograć w bardzo fajną grę HeavyWeight Gold
    To 20 liniowy, 5 bębnowy automat, posiadający free spiny, wildy i bardzo zabawny bonus w postaci walki bokserskiej, kasę zdobywa się tutaj za ciosy zadane przeciwnikowi. Czym więcej symbolu bonusu wpadnie na kręceniu tym więcej rund pojedynku do rozegrania, a co za tym idzie więcej zdobytej kasy
    tutaj krótki film z bonusem i intro tej gry:
    [youtube:2fbelzpd]http://www.youtube.com/watch?v=n2JTNzayE6o[/youtube:2fbelzpd]

polecam, bo już kilka razy wygrałem na nim kasę
    jeżeli ktoś grał i ma swoje komentarze na temat tej gry to zapraszam do rozmowy

Re: Heavy Weight - sieć Rival

Grałem, dosyć ciekawy, zwłaszcza ten bonus, można nawet sporo zarobić - w miarę dobrze płatny jest.

Komentarz

no właśnie ciekawy jest ten bonus, grałem co prawda kilka razy, ale będę musiał pomęczyć go chyba w trybie for fun, gdyz interesuje mnie kilka rzeczy.
      Po pierwsze... Po dwóch dobrych strzałach koleś jest oszołomiony i można go kolejnym uderzeniem posłać na deski i może to skończyć się nokautem i jednocześnie końcem gry bonusowej. Ale może dać mu ochłonąć i punktować go dalej zbierając kasę? Może w ten sposób udałoby się tej kasy uzbierać więcej?

Druga rzecz... oprócz opcji attack, która przy udanym uderzeniu daje monety, jest jeszcze opcja defend, odpowiedzialna za unik. Nie zauważyłem tylko czy przy skorzystaniu z niej i udanym uniknięciu ciosu również płaci kasę? ja najczęściej korzystam tylko z ataku, a może to jest błąd z mojej strony...

Trzecia sprawa to ilość rund, przy 3 symbolach bonusu ilość rund waha się od 1 do 3, ciekawe co ma na to wpłayw (czy to tylko losowe)? Przy 4 symbolach udało misię dojść nawet do 8 rund co jest zaje#$stym wynikiem, ale może można więcej?

Komentarz

"walki" z grą ciąg dalszy:

stawka 1 cent za linie, poziom zakładu 2, czyli 40 centów za spina
        na free spinach wchodzą 4 symbole bonusu, doszedłem do 8 rundy i rezultat:

wygrana 123$
        to kolejny dowód na to, że ta gra ma potencjał i potrafi ładnie sypnąć

Komentarz

Re: HeavyWeight Gold - sieć Rival

nie mozna mu dac ochlonac bo on ciagle jest zamroczony< sam do siebie nie dochodzi> poprostu trzeba go wtedy trzepnac i albo spadnie i sie juz nie podniesie albo wstanie i walczymy dalej < zarabiamy kase dalej> co do duzej liczby symboli i wiekszej platnosci to niewiem jak to z tym jest raz mi weszly 4 symbole bonusa i zarobilem okolo 14 tysiecy coinsow , ale bawilem sie dluzej i zauwazylem potem ze weszlo mi 5 symboli bonusa i zarobilem tylko 1 900 coinsow. chyba niema zasady... choc moge sie mylic.

Komentarz

Wyciskasz soki z tej gierki, potem innym nie chce dawac. Poprobowal ktos z ta obrona konkretniej, mozna tez cos dostac za nia ?

Komentarz

ja próbowałem, ale ale nie zauważyłem, żeby dawała za to kasę
              może ktoś ma inne spostrzeżenia

Komentarz

Stawka 0,4E za strzał.

Reguły nie ma ile da i na jakiej stawce, jak ma dać dużo to nawet na najniższej fajnie się bujnie. Oczywiście im więcej rund (więcej niż 3 symbole bonusu), tym lepiej. To nie podlega dyskusji. Ogólnie bonus jest dosyć konkretny i potrafi ładnie sypnąć pod warunkiem, że gra ma dzień. Tak to bonus płaci tak jak w innych grach, czyli raczej ni jak. Free spiny w ilości 10 to raczej wielki zarobek nie jest (chyba, że się 4, 5 scatterów trafi), z linii gra też szałowo nie płaci, chociaż jak wejdą 2, 3 wildy na całe bębny, robi się ciekawie. Potęga gry jest raczej bonus, wskazane jest, żeby często wchodził, wtedy można sporo ugrać, jak się trafi na właściwy moment.

Komentarz

poszerzyłem swoją wiedzę na temat tego bonusa
                  do tej pory myślałem, że ilość rund zależna jest od ilsoci symbolu bonusowego
                  tak jest rzeczywiście, ale nie do końca :P
                  otóż trafiłem dzisiaj 5 symboli, mnożnik stawki razy 2 i walka wyglądała następująco... koleś dostał 5-6 szybkich bomb, padł na deski i się nie podniósł, była tylko jedna runda, ale za to jaka za każdą fangę płacił około 1000 monet, tak że za walkę dostałem ponad 5.000 coins
                  screeny w temacie Grałem dzisiaj online

Komentarz

Pracuję...
                  X