Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ostatnie wygrane w Intragame

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Ostatnie wygrane w Intragame

W związku z tym, że Intra nie publikuje już wyższych wygranych za turniejowe pieniądze, a jedynie za real cash możemy o tym pogadać. Tym bardziej, że ostatnio coraz częsciej widać tam znajome z forum nicki. Brawo chłopaki
    Ostatnio faziii1 i szrejbi mieli trafienia po ponad 100 Euro.

ten DEAD or ALIVE też ma niezły potencjał ostatnio widziałem screena z wygraną około 1000 EUR przy stawce 0.90 EUR

Re: Ostatnie wygrane w Intragame

zycze kazdemu z was zebyscie sie znalezli na tej liscie bo to mile uczucie wygrac cos wiekszego najlepiej z malego wkladu zachecam do napisania paru slow o ewentualnych wygranych , oraz zamieszczania screanow. z ladnymi dobrze platnymi ukladami.< w odpowiednim dziale>

Komentarz

faziii ty miałes te 100 EUR na real steel? na stawce 0.90- za spina weszły free spiny i tak ci dały?
      a Szrejbi widziałem, że wygrał na Diamonds Dogs i na ruletce...
      to był jakiś strzal na konkretny numer?

Komentarz

to był strzał na kolor ;pp
        ogolnie zaczynałem z 25 euro po wykupieniu turkow. i wszedłem na blood sucker i tam sie zaczeło stawka 0.01 i 3 scatery nastpeny strzał 3 scatery mineło może z 5 strzałów 4 scatery i na tej stawce uzbierała az 93 euro <wow> a potem skakałem bo grach. moze bym wypłacicł wiecej niz 50 euro ale nie miałem konta na mb i dopiero załozyłem ;p ogolnie w najlepszym momencie miałem 220 euro czyli juz ładnie. ale emocje i widoki układów bezcenne ;p aa na funky seventies miałem w free spinach na pierwszych czterech bebnach same wildy niestety na piatym bebnie same badziewia ;/

Komentarz

tak moj strzal byl 0.10 za linie 9 lini na real steeal daje 0.90 za spina i to byl Ostatni strzał weszly 3 scatery i free spiny 2 razy wszedl uklad z wildem i gra sie wysypala za kazdy uklad z wildem w trakcie free spinow ta gra serwuje nam wygrana x 25!

Komentarz

,,moze bym wypłacicł wiecej niz 50 euro ale nie miałem konta na mb i dopiero załozyłem ;" z intra można wypłacać na moneybookers?

Komentarz

wypłacać chyba na razie nie da rady
              tylko depozyty
              ale myslę, że w związku z rozwojem i perspektywą sportbooks już niedługo będzie mozna tak wypłacać

Komentarz

w pierwszym poście są dwie wygrane sevenof9 na grach retro po ponad 100 EUR
                najlepsze w nich jest to, że przy odrobinie szczęścia na free spinach takie kwoty mozna trafić na najniższej stawce 0.40 za spina
                tak trafił chyba phantoom od nas z forum, screen jest w dziale z wygranymi

Komentarz

znowu ktos z Polski ładnie trafił na Diamond Dogs :P

Komentarz

wygrana ze zdrapki
                    robi wrażenie, nie?

Komentarz

wow masakra 10 k e ze zdrapki nie widzialem jeszcze takiej wygranej za realna kase od dzisiaj musze pomyslec powazniej o tych mniej popularnych grach typu zdrapki.

Komentarz

Tak, niezły wynik... Z drugiej strony pamiętajmy, że wygrane ze zdrapek jakoś tak rzadko się zdarzają , w sumie to tylko 1000 użytkowników w ciągu dłuższego czasu kupiło 10 kuponów po 1 euro i potem jeden szczęściarz wszedł i zabrał wszystko .

Komentarz

Trzeba dodać że zdrapka kosztowała zaledwie 0,5 euro!!! i że 10 000 to była głowna wygrana no i w zdrapce jest info że wygrana 10k jest w jednej zdapce na 1 milion !! zdrapanych... koleś w totka by mógł pograć... he he chociaż w totku to szanse są ok 1 do 13,5 miliona
                          Darmowe 50$ na pokera. Kliknij tutaj. Jesli masz problemy z testem lub jakiekolwiek inne pisz do mnie na PW lub maila promohouse44@gmail.com !!! Pomogę każdemu

Komentarz

heh no niesamowite szczęście, sam dzis podrapałem troche siadło 25 euro byłem pod wrazeniem

Komentarz

Komentarz

Pracuję...
                              X