Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GAMETWIST - wirtualne wygrane

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• GAMETWIST - wirtualne wygrane

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.
    Na wstępie, chciałbym wspomnieć, że forum śledzę od dawien dawna jednakże nie jestem zwolennikiem dodawania zdjęć, komentowania bądź też tworzenia własnych tematów.

Swoje na maszynkach już PRZEGRAŁEM, przegrywam nadal bo nie wierzę, że znajdę tu osobę będącą na dużych stawkach i po ciężkich bojach na plus. Zaliczyłem swoje 2x777777 oraz 6x7777 na realu ale nie o tym chciałem pisać, ani tym bardziej nic udowadniać (jako, iż nie o to mi chodzi bo kilkadziesiąt 777 i ścian na Ultra Hot też się znalazły przez kilka lat) ale chciałbym wkleić link z wirtualnego kasyne gametwist.pl w którym to trafiłem bardzo miły układ (uprzedzając od jakiegoś czasu gram za maks 300 -400 zl na maszynkach a od czasu do czasu w kasynie na ruletce) który to miałem sposobność trafić przed momentem.

Bawi mnie granie kiedy nie ma stresu o kasę, tym bardziej miło mi zaprezentować.
    Sam temat oraz ocenę pozostawiam Wam - ja mimo tego, iż nawet złotówki za to nie zarobiłem mam niemałą satysfakcję.

Pozdrawiam wszystkich graczy - niech szczęście i ściany będą z Wami (i ze mną również :P)
    Załączone pliki

Jak na stawce 1000 to ta wygrana nie robi na mnie wrażenia... To tak jakbyś grał 100zł za strzał a wygrał 50.000zł, ja swego czasu na stawce 50 wygrałem 100.000, przeliczając to tak jak na stawce 5zł wygrałbym 10.000zł, różnica jest

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: ra.jpg
Wyświetleń: 1
Rozmiar: 99,0 KB
ID: 53370
    "Można z całym światem wygrać wojnę, a ze sobą przegrać jedną bitwę - i ponieść całkowitą klęskę"

Komentarz

Ja gram na Stargames ale to praktycznie ta sama strona co Gametwist:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: 10.jpg
Rozmiar: 98,9 KB
ID: 53372Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: 12.jpg
Rozmiar: 97,9 KB
ID: 53371Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: 13.jpg
Rozmiar: 98,1 KB
ID: 53373Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: 23.jpg
Rozmiar: 97,8 KB
ID: 53374Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa: 24.jpg
Rozmiar: 97,9 KB
ID: 53375

Ale kurde gram tam ponad 2 lata i 77777 nie mogę trafić
      Ostatnio edytowany przez marso; [ARG:4 UNDEFINED].
      77777 x5 (raz mi powtórzyła na drug dzień)
      7777 Już nie licze
      "Między ryzykiem, a głupotą jest bardzo cienka granica" - marso:D

Komentarz

Pracuję...
      X