Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Grałem dziś i .....(Część 2)

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
To jest podklejony temat.
X
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Grałem dziś i .....(Część 2)

Tutaj kontynuujemy dodawanie wpisów w najdłuższym i najbardziej popularnym temacie jaki kiedykolwiek powstał na naszym forum: http://sizzlingforum.com/wygrane-i-p...em-dzis-i.html
    Nie nabijaj postów, nie spamuj, dawaj przykład innym!
    Forum stworzone przez graczy i dla graczy!
    Dajesz coś od siebie, my dajemy coś Tobie! Uczciwa wymiana?

Wirtualny salon gier z Hotspotami: http://www.stargames.com

Pomogłem? Daj punkt reputacji, kliknij na po lewej stronie

Będę pierwszy Wczoraj wieczór wrzutka kontrolnie 10 pln wyjete 80 wpadla scianka na stake 5 na ultra na slizingu na stake 4 linia sliwek plus cos tam i doskrobalem na stake 20.taka gra mi sie podoba malo wlozyc cos tam wyjac i odejsc od maszyny.
    Lepsze dwa pięćdziesiąt niż kilo pomarańczy

Komentarz

royal flush - fota miesiąc temu robiona, ktoś grał przede mną na sizzlingu utopił ponad 100 zł, ja siadem po nim i po minucie 300 pkt trafiło sie, szkoda, że na stawce 1, ale na pokerze tylko na tej gram, udało się też zgarnąć bonusadzisiejsze granie- męczenie maszyny na stawce 1, potem 2,3 i trochę na 5, 30 w plecy byłem i wrzut 20zł i na ultra stawka 20(rzadko gram na tej stawce, zwykle stawki 1,2 i 5) i 9 pustych strzałów- wkurzony totalnie.... i ostatni strzał maszyna sie wysiliła dajac ścianę - zjadła 4 AG! 120zł wypłacone
      Załączone pliki

Komentarz

W nocy salon gier wrzuta w admirala 200 zeta staka 500 dawal zabieral,ale nic na plus az wkoncu za ostatnim strzalem weszla linia cytryn czyli wrocilem do 200 zl wyplacilem bo z doswiadczenia wiem ze po grubszym ukladzie jest potem czas posuchy. Przesiadlem sie obok znow 200 zeta wrzucone w admiralka stawka 500 troche dawal troche zabieral az wkoncu jak na blacie bylo juz tylko 35 zeta weszly 2x4 winogrona nabilo 435 zeta zjazd do 400 i wyplata.Gra sizzling hot .+200

P.S Zrezygnowalem z grania na stawkach mniejszych niz 200 bo sie nie oplaca ide rzadziej ,ale z wieksza kasa przegram okreslona sume nie gram w danym miesiacu
        Zarabiaj w internecie

Mypay: http://www.mypay.pl/?ref=50136&subid=

Qassa: https://www.qassa.pl/353539

Centrum Reklamy: http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=ercuse

Komentarz

Zamieszczone przez ercuse Zobacz posta
          W nocy salon gier wrzuta w admirala 200 zeta staka 500 dawal zabieral,ale nic na plus az wkoncu za ostatnim strzalem weszla linia cytryn czyli wrocilem do 200 zl wyplacilem bo z doswiadczenia wiem ze po grubszym ukladzie jest potem czas posuchy. Przesiadlem sie obok znow 200 zeta wrzucone w admiralka stawka 500 troche dawal troche zabieral az wkoncu jak na blacie bylo juz tylko 35 zeta weszly 2x4 winogrona nabilo 435 zeta zjazd do 400 i wyplata.Gra sizzling hot .+200

P.S Zrezygnowalem z grania na stawkach mniejszych niz 200 bo sie nie oplaca ide rzadziej ,ale z wieksza kasa przegram okreslona sume nie gram w danym miesiacu
          Jeśli nie dasz rady przestać grać, to takie ustalenia są jak najbardziej na miejscu! Ustalić sobie kwotę miesięczną i nie grać na małych stawkach, tylko z "grubej rury"

Bo na bet 4 (0,40zł) czy 5 to się za dużo nie wygra....
          "Można z całym światem wygrać wojnę, a ze sobą przegrać jedną bitwę - i ponieść całkowitą klęskę"

Komentarz

gratuluje wygrywającym

mi też dziś lapsło. najpierw 20zł, 10zł i 50 zł poszło się walić, ale po wpłacie 100 zł burning target zaczął dawać. na bet 30 dał 3 gwiazdki razem z linia arbuzów, co po paru bombach dało 500 zł. pózniej ta sama maszynka dała 4 gwiazdy na bet 20 i to dało w sumie 1500 zl. ale jak każdy grajacy frajer zgrałem do 1000, na szczęście to wypłaciłem. nie byłbym jednak sobą, gdybym nie zagrał dalej. maszynka obok, wpłata 100, na bet 20 wpada ścianka na ultra hot. w sumie po kilku zagraniach jest na liczniku 300 zł, ale ja to po 3 piwkach zgrywam do ZERA. ogólnie dzień na plus i z tego się cieszę, ale mogło być lepiej o pieć stów, gdyby nie pifko i chciwość. mądrość daleko....
            Ostatnio edytowany przez mironek; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

We wtorek z kumplem zahaczylem o salon gier wrzucilem do admirala 200 zeta i stawka 500 krecilo sie wokol 240 zeta wiec wyplacilem. Siadlem na drugiego admirala i tutaj jak w beben 200 zeta na stawce 500 zeszlo w minute doplata 40 zjazd w 2 sekundy doplata 200 stawka 500-1000 przebilo na 270 a potem tragiczny zjazd do 0 . To co na plusie w styczniu straone plus 20 zeta na minusie . 440 w dupe
              Zarabiaj w internecie

Komentarz

Dla tych którzy chcą zaprzestać z tym dziadostwem polecam forum : hazardzisci.org , po przeczytaniu paru historii uświadomiłem sobie jeszcze bardziej do czego doprowadza granie...

A tak szczerze mówiąc muszę się wam przyznać, że 13 stycznia, piątek 13go... Przegrałem 700zł, nie byłem sobą, byłem pod wpływem MDVP, 30% z piątkowego wieczoru nie pamiętam :/ Kolega poczęstował mnie tym specyfikiem i głupi wziąłem, nigdy tego już nie zrobię, nigdy nie pojadę na maszyny z nimi pod wpływem jakiegoś dopalacza czy narkotyku, bo NIE JESTEM WTEDY SOBĄ I NIE MYŚLĘ W OGÓLE !

Tyle czasu nie przegrałem nawet złotówki a tu jedna wpadka ale jakże bolesna

Ale jest nauczka.

Więcej tego samego błędu nie popełnię.

Póki co strata 700zł mnie aż tak nie zabolała, bo pieniądze mam na wszystko

Gdybym grał jak kiedyś to pewnie bym do tej pory kombinował skąd tu kasę pożyczyć...
                "Można z całym światem wygrać wojnę, a ze sobą przegrać jedną bitwę - i ponieść całkowitą klęskę"

Komentarz

A dalo ci chociaz cokolwiek na plus z tych 700 zl?

Ja ostatnio to co dostalem z serwisu mypay przewalilem na automatach czyli prawie 300 zl przez czwartek i piatek jestem na siebie zly jak masakra. Od wczoraj nie gram w ogole i nie chce grac ,ale ile razy juz tak mowilem i ciagnie jak do fajek,alkoholu czy innych uzywek .Nalog jak kazdy inny ale najbardziej uderzajacy po portfelu zwlaszcza gdy sie nie ma zahamowan i gra do ostatniej zlotowki.Mam nadzieje ze wytrzymam teraz w postanowieniu.
                  Zarabiaj w internecie

Komentarz

Zamieszczone przez ercuse Zobacz posta
                    A dało ci chociaż cokolwiek na plus z tych 700 zl?

Ja ostatnio to co dostałem z serwisu mypay przewaliłem na automatach czyli prawie 300 zł przez czwartek i piątek jestem na siebie zły jak masakra. Od wczoraj nie gram w ogolę i nie chce grac ,ale ile razy juz tak mówiłem i ciągnie jak do fajek,alkoholu czy innych używek .Nałóg jak każdy inny ale najbardziej uderzający po portfelu zwłaszcza gdy się nie ma zahamowań i gra do ostatniej złotówki.Mam nadzieje ze wytrzymam teraz w postanowieniu.
                    Wiesz co, najpierw to przegrałem 500zł, tyle ile miałem w portfelu... Potem jeszcze o 3 w nocy pojechałem w inne miejsce, wrzuciłem 100zł i wyjąłem 450zł, więc zostało do odrobienia 150zł (takie było moje rozumowanie wtedy :( ) . Zamiast brać te 450 i uciekać do domu to chęć wyjścia na "zero" wzięła górę i przegrałem wszystko czyli te 450zł... Gdy wrzuciłem tą stówkę, to od razu bet30 , i zacząłem przebijać, często się udawało po 3 razy przebić czarną kartę, potem bet50 i dała 4X4śliwki, wykręciłem 15ag dała 2 szóstki, trochę spaliła i wypłaciłem. Następnie tak wrzucałem po 50zł i przegrałem...

Wiem , że nie bd grał (za swoje pieniądze) , jak to było od paru miesięcy, i wiem , że więcej nie popełnię błędu takiego ---> naćpać się i jechać z kumplami na maszyny - bo to się kończy przegraniem pieniędzy

Komentarz

2012-01-15 17.07.50.jpg

Hot-Spot ( 5x7 , stawka 50 ). - YouTube

w poniedziałek inwestycja 50zł , stawka 50 dała 5x7.

Dziś tak wrzut 200zł ostatnia stówka (300zł) na 50 zaś 5x7 .

pozdrawiam
                      hazard ryje beret.

nie gram już za czesto lecz w tydzien ponad 9 tysiecy na plusie .

Komentarz

ja wczoraj wtopilem

jedyny automat z burning target był zajęty, więc wrzucałem w admirała sizzling hot: 3 razy po 100 zł. grałem na stawkach od 10 do 50 i nic nie dala. po mnie koleś wrzucił do tej maszynki co najmniej 1000 zł i też nic nie dostał, a wrzucał po 200 zł i gral na stawce 50-100 czyli 5 zł-10zł.taki dzień boli, ale i cieszy, że nie wrzucałem dalej ale dałem sobie siana. poczekam na wolną maszynkę z burning target, bo tylko ona daje mi zarobić. pytanie do znawców; dlaczego maszynki z zablokowanym burning target włączają się od razu, a ta moja ulubiona z gwiazdkami włącza się dopiero po 10 minutach??? wydaje mi się,że to nie przypadek. rozkmincie to, proszę

Komentarz

Powiem ci tak , za dużo już nie gram ale obserwuje dziennie kto jak gra i co maszyna potrafi zrobić.
                          U nas w miescie każda maszyna Burig Star zablokowana , Tylko na platinium jest aktualna .
                          Można wygrać kupę pieniędzy jak kiedyś liczyłem na stawce 100 można uzyskać po 5 x gwiazdak i 10 trafnych bomb ponad 500.000 zł.
                          I dla tego zablokowali tą grę oraz był jakiś patent " algorytm do gry ".

Komentarz

dziś na plusie

wrzut 20 zł i dla zabawy stawki 1,2 i zjazd 1,5 godziny dawała i zabierała aż zabrała 50zł i wrzut 50zł i chciałem się odegrać wiec stawka 5 i zeszła do 400 i 300pktów i rosło do 600-700-800pktów i w pomało udawało się podbijać zwykle 50 i 100pktów podbijałem i doszło do 1200+ pktów i siadły 2 linie na 5 i znowu na 5 stawce dawała i zabierała i znowy powtórzyła 2 linie na bet5 miałem już 2200 kredytów i potem w ciagu 10 minut dostałem ze 4 linie na bet 5 :D , wybrałęm wszystko i wrzut 10 zł i stawka 3 i za 6 strzałem 5 arbuzów +4 arbuzy:D zdziwiony byłem i wypłaciłem, wrzut 10 zł i znowu dawała a grałem na stawce 3 i 4 i udawało się podbijać i doszedłem 500+pktów i wypłata i znowy 10zł wrzut i na stawce 5 dostawałem układy po 50, 100 pktów i wypłaciłem ze 30zł bo siadła linia i potem to samo powtórzyłem ze 3 razy! tzn. wpłacałem 10 zł i wypłacałem po 30-40zł - za każdym razem dawała 1 linie na bet 5 i znowu 10zł i po 20-30 strzałach na bet5 dostałem 7777 ale aż 3 AG spaliła i wypłaciłem, w sumie bilans odrobiłem 100zł wrzucone, a na plusie 200zł i 3 godziny grania bo miałem dużo wolnego czasu- od dłuższego czasu udało mi sie tyle ugrać, SoRRY za długi post, może się chce komuś czytać

Komentarz

Wczoraj 20 zl na SilverSharka i kurde ostatni rzut na stawce 10 i wpadlo 5 x rybka w lini, nosz 50 zl wyciagniete, a gralem caly czas stawka 30 Potem wrzuta 10 zl w Vegas Reels II i trafione 3 x Vegas na stawce 10 - 20 zl
                              Dobry zwyczaj - nie pożyczaj

Komentarz

Pracuję...
                              X