Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zmiana oprogramowania automatów -zostają tylko stawki 1 i 2

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Zmiana oprogramowania automatów -zostają tylko stawki 1 i 2

Od paru dni serwisanci automatów do gry zmieniają oprogramowanie maszyn , automaty będą tylko działać na bet 1 i 2 . I jak tu grać ?

Re: Zmiana oprogramowania automatów -zostają tylko stawki 1 i 2

Gdzie tak zmieniają ?
    Lepsze dwa pięćdziesiąt niż kilo pomarańczy

Komentarz

Napewno częściowo już w Warszawie , Radzymin też już prawie jest przestawiony .

Komentarz

To jakas nowość. W Świdnicy po staremu. Dzisiaj z rana zrobiłem oblot lokali i automaty bez zmian czyli bet 200 na Platinach i 400 na Hot Slotach. Po co te zmiany?

Kliknij w ten baner - 1,50 zł będzie Twoje !

Komentarz

wczoraj na wawie natrafiłem na sporo automatów gdzie spowolnione było przelewanie i dostępna stawka to tylko bet 1. Na szczęscie na stacjach i pubach jest po staremu. Nie rozumie po co to robili ?!

Komentarz

Niestety na jakiś okres czasu wszystkie maszyny będą przestawione na stawki 1i 2, z info które mam niektóre lokale w ogóle rezygnują z maszyn, podobnież podyktowane to jest nową ustawą.

Komentarz

Nowa ustawa jeszcze nie weszła a celnicy zwijaja automaty z stawkami większymi niż 1,2 tak ze nie trzeba 5 lat by znikły

Komentarz

W Świdnicy z innej mańki uderzyli w maszyny:

Rada Miejska w Świdnicy 6 listopada, zdecydowała, że zwolnień z podatku od nieruchomości nie będą mogli uzyskać właściciele oraz dzierżawcy hoteli i lokali gastronomicznych, w których znajdują się automaty do gier o niskich wygranych. Właśnie ta uchwała świdnickich radnych miała ogromny wpływ na decyzję restauratorów ze Świdnicy. W ostatnim czasie liczba automatów do gier losowych spadła ze 115 do 84.
                Ciężkie czasy się zbliżają dla graczy, chyba trzeba będzie jeździć do Wrocławia aby sobie zagrać.

Komentarz

Zamieszczone przez lebex
                  wczoraj na wawie natrafiłem na sporo automatów gdzie spowolnione było przelewanie i dostępna stawka to tylko bet 1. Na szczęscie na stacjach i pubach jest po staremu. Nie rozumie po co to robili ?!
                  w okolicach ns też jest już wprowadzone nowe oprogramowanie, które utrudnia m.in. przez to że jest spowolnione przelewanie, nie można wcisnąć Startu i trzymać cały czas żeby kręciło (to samo tyczy się Ruletki, trzeba za każdym razem wciskać i zarzymywać co jest troche denerwujące)

Komentarz

Dzisiaj zrobiłem specjalnie oblot miasta. W 3 lokalach z maszynkami i w 2 knajpach było wszystko po staremu. Coś się dzieje na wyrost, że w innych miastach zmiany w sofcie wprowadzają.

Komentarz

U mnie w mieście = Tomaszów Maz. Juz drugi dzien z zrzędu lokale z automatami są zamykane w godzinach 7.30 - 16.30 . Powód ? Z tego co sie dowiedzialem CBŚ krąży i konfiskuja automaty w ktorych sa stawki wyższe niż 1 . Na cale miasto jest tylko otwarte jedno male kasynko .. Ale tam najmnijesza stawka 5 .. tez wlasnie 40 zl poszlo dzisiaj w plecy . :/
                      7 7 7 7 7 x7 (2na5)(4na2)(1na1)
                      7 7 7 7 x27 (3na10)(5na5)(2na4)(4na3)(3na2)(10na1)
                      7 7 7 x240 (na wszystkich oprocz 30,100 i 200)

Komentarz

W Krośnie tez zmienili stawki na 1 i 2 bo urząd celny jezdzi i zabiera paki co mają wyższe stawki.
                        Ale został jeszcze salon gier tam normalnie nawet i za 60zl na Hot spot Pl

Komentarz

Kiedyś serwisanta się za pytałem dla czego na niektórych maszynach przelewanie jest szybkie a na niektórych jest powolne... Większość maszyn przelewa szybko i ma auto start... A jego maszyny co miał w swoim lokalu nie miały ani auto startu ani szybkiego przelewania kwoty... I wiecie co mi powiedział z uśmiechem na twarzy, że te co szybko przelewają i mają start są podkręcane... myślałem że to był żarcik z jego strony... ale z tego co piszecie potwierdza mi się ze to jednak była prawda... I teraz bojąc się kontroli i utraty automatu serwisanci zmieniają na te dozwolone na to by wychodziło (jest to jedno wielkie oszustwo) ... TAKŻE TERAZ CAŁA PRAWDA WYCHODZI NA TEMAT AUTOMATÓW... Także ze stawką 1 i 2, nie u wieże do puki nie zobaczę u siebie w mieście na własne oczy ...
                          Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni...

... i tak w plecy.

Komentarz

Grałem dziś (Radom) w dwóch miejscach - wszystko po staremu... tzn. oprócz tego że wygrałem i jestem do przodu :P ale w temacie zmian jakichś w automatach - nie widziałem nic szczególnego, ani żaden znajomy mi nie mówił o podobnych numerach... ciekawe kiedy i tu dotrze widmo dostępnych jedynie stawek 1 i 2
                            Symulator Sizzling Hot + Ultra Hot
                            oraz
                            program do tworzenia statystyk z hazardowania się:

Komentarz

Częstochowa, lokal przy KFC w III Alei - z 6 automatów zostały 3, w tym na dwóch możemy grać tylko na stawce 1. Black horse akceptuje też stawki 2. Nie wiem jak w innych lokalach, ale pewnie jest podobnie.

Komentarz

Pracuję...
                              X