Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Apex z odliczaniem czasu ?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Apex z odliczaniem czasu ?

witam,
    ostatnio pojawił sie w mojej okolicy Apex któy po wrzuceniu 5 pln daje 5min na gre , po 10 pln 10 min itp.
    Po czym następuje odliczanie czasu do konca gry ? czy ktos już grał na takiej maszynce ?
    jest na niej napisane ze jest tylko symulatorem a w rzczywisości wypłaca koleszka piniążki :D
    Człowiek człowiekowi wilkiem ...

Re: Apex z odliczaniem czasu ?

na jakiej stawce gra się te 5 minut za 5 zł?

Komentarz

Zapewne na bardzo bardzo niskiej bo przeciez to musi byc dochodowe. Swoja droga pierwszy raz slysze o takim wynalazku w grach na zywo...
      Darmowe 50$ na pokera. Kliknij tutaj. Jesli masz problemy z testem lub jakiekolwiek inne pisz do mnie na PW lub maila promohouse44@gmail.com !!! Pomogę każdemu

Komentarz

Pisałem o tym już dawno ale ktoś usunął tenże temat tylko pisałem o hot-spotach.W sumie olewam takie automaty po podejrzewam że jakby weszły kosy na setkach to mogły być problemy z wypłatą tych pieniędzy
        A i brak kręceń też mnie zniechęca do takich maszyn
        Lepsze dwa pięćdziesiąt niż kilo pomarańczy

Komentarz

Zamieszczone przez grzala1910
          Pisałem o tym już dawno ale ktoś usunął tenże temat tylko pisałem o hot-spotach.W sumie olewam takie automaty po podejrzewam że jakby weszły kosy na setkach to mogły być problemy z wypłatą tych pieniędzy
          W moim miescie jak z knajp poznikały automaty to zastąpiono je symulatorami gry.
          Jaka wypłata pieniedzy??? Na symulatorze widnieje napis" Symulator nie wypłaca pieniedzy, automat do zabawy"

Kliknij w ten baner - 1,50 zł będzie Twoje !

Komentarz

a u mnie normalnie pan przychodzi jak sie zapisze gre w czasie i wypłaca :D
            co do stawki to mozna w niej max 1000 za ruch jest kilka gierek.
            najlepsze jest to ze zauważyłem w niej błąd ! tylko nie wiem jak do konca go wykorzystać.
            po przegraniu kasy jak sie nacisnie pewna kombinacje ( ja to zrobiłem niechcacy ) wysakuje 1000 pkt. czyli tak jak bym wrzucił 100 pln !
            ale jak zawołałem koleszke po ugraniu z tego kwoty, powiedział o ladnie przekręcił kluczyk i jest taka tablek wygranych i niestety tam tego nie było, powiedział ze nie wiem dlaczego widnieje ze zapisane w menu głównym a nie ma tutaj i niesety nie moze wypłacić ...

Komentarz

Zamieszczone przez marcel_kk
              Zamieszczone przez grzala1910
              W moim miescie jak z knajp poznikały automaty to zastąpiono je symulatorami gry.
              Jaka wypłata pieniedzy??? Na symulatorze widnieje napis" Symulator nie wypłaca pieniedzy, automat do zabawy"

Jaja sobie robisz? Przecież to normalne że z pod lady będą wypłacać siano tak jak było to już kiedyś

Komentarz

Taki jest efekt nowej ustawy ,ominiecie podatku (2tyś) i powrót szarej strefy. Coś mi sie zdaje że te symulatory pomału będa zastępowac legalne automaty

Komentarz

gdzie skonczy sie koncesja tam beda symulatory :d
                  proste :D

Komentarz

Tajniackie wypłaty z pod lady? A gdzie ten bezcenny dzwięk jak maszyna wyrzyguje z siebie 2-3 tyś w piatkach? A gdzie zdziwione miny ludzi i okrzyk "bank rozbity!!!"?
                    To juz zdecydowanie zmierzch barowych automatów, przy których z browarkiem można sobie było spedzić pół nocy.

Komentarz

Zamieszczone przez b3tomek
                      najlepsze jest to ze zauważyłem w niej błąd ! tylko nie wiem jak do konca go wykorzystać.
                      po przegraniu kasy jak sie nacisnie pewna kombinacje ( ja to zrobiłem niechcacy ) wysakuje 1000 pkt. czyli tak jak bym wrzucił 100 pln !
                      ale jak zawołałem koleszke po ugraniu z tego kwoty, powiedział o ladnie przekręcił kluczyk i jest taka tablek wygranych i niestety tam tego nie było, powiedział ze nie wiem dlaczego widnieje ze zapisane w menu głównym a nie ma tutaj i niesety nie moze wypłacić ...
                      to nie zaden blad tylko gra dla zabawy jak nie masz kasy mozesz sobie popykac za darmo za wirtualna walute

gralem juz kilka razy w te gierki i szczerze narazie jestem na plusie wrzut 50zl, za kazdym razem minimum 200zl na plusie wyplacone oczywiscie spod lady

Komentarz

[quote="bilo22"][quote="b3tomek"]
                        najlepsze jest to ze zauważyłem w niej błąd ! [...]

Ja zauwazylem z kolei na "czasowym" hot-spocie, ale z góry zaznaczam, że przydażyło mi się raz i później nie próbowałem tego ponownie: Jeśli czas kończy się w trakcie "czarna-czerwona" a przed końcem czasu zaliczyliśmy choć jedno trafienie, to ten sam kolor (a scislej ta sama karta) )bedzie szedl do końca. Komuś siebedzie chciało to może spróbować...

Komentarz

Potwierdzam słowa kolegi powyzej. Automat po zakonczeniu gry ,ze tak to nazwe na REAL MONEY , daje mozliwosc gry za wirtualną kasę. Myślę,ze to wyjscie bez sensu. Do tego ten brak wypłacania monet. Często ,,luzie za lada'' tez nie maja z czego wypłacac.

Komentarz

Niestety, tak jak pisze na automacie "Symulator" wygranych nie wypłaca, gra dla zabawy. Wczoraj za 5 zł - 4 minuty zabawy, maszynka niesamowicie hojna, szkoda tylko że brak realnych wypłat.

Komentarz

Nikt z pod lady nie wypłaca?

Komentarz

Pracuję...
                              X