728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

GŁÓWNY REGULAMIN - Obowiązkowy!

Zwiń
To jest podklejony temat.
X
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • GŁÓWNY REGULAMIN - Obowiązkowy!

  1. Warunkiem rejestracji i uczestnictwa na forum musi być ukończone 18 lat.

  2. Administratorzy i moderatorzy mają prawo zmienić, usunąć, przenieść każdy post niezgodny z regulaminem.

  3. Posty powinny być napisane w odpowiednich działach. Posty nie powinny zawierać błędów ortograficznych oraz przekleństw. Krótkie i bezsensowne posty, zawierające same emoty lub bluzgi będą usuwane. Posty, które będą się charakteryzować infantylną treścią oraz posty świadczące, że użytkownik może być niepełnoletni (sądząc po jego wypowiedziach na forum) również będą usuwane. Dodatkowo, za takie posty ekipa forum może przyznać warna lub bana. Zanim też założysz nowy temat sprawdź czy podobny już nie istnieje. Zakaz pisania postu pod własnym postem. Należy używać przycisku edycji. (W niektórych przypadkach, kiedy trzeba odświeżyć temat lub jeśli użytkownik prowadzi własny temat z aktualizacją pisanie postu pod postem będzie akceptowane.)

  4. Zakaz spamu i reklamowania obowiązuje na całym forum poza ew. określonymi do tych celów działów. Spam poprzez PW=ban. Spam na czacie=ostrzeżenie.

  a) Wykorzystywanie naszej witryny do własnych celów komercyjnych czy zarobkowych (poza określonymi działami) bez wiedzy administratorów surowo zabronione! Zakaz umieszczania tzw. ref linków, również w podpisach. W celu współpracy, reklamy - napisz do nas.

  b) Całkowity zakaz umieszczania ogłoszeń typu "sprzedam tzw. patenty/luki systemowe". Każdorazowo złamanie tego punktu regulaminu zakończy się natychmiastowym banem.

  c) Sygnatura: Użytkownicy z min. ilością 50 postów mogą umieścić w podpisie 1 link lub mały banner do dowolnej strony internetowej.
  Użytkownicy z rangą Vip mogą umieścić jeden link lub mały banner do dowolnej strony internetowej bez wymaganej ilości napisanych postów.

  5. Ostrzeżenia dawane przez adminów i moderatorów mogą zostać przyznane osobom regularnie łamiącym regulamin i zasady forum. W najgorszym przypadku takie sytuację będą kończyły się banowaniem. 3 ostrzeżenia = ban

  6. Użytkownik z rangą VIP nie jest zwolniony z nieprzestrzegania regulaminu. W niektórych przypadkach posty napisane przez VIPów mogą być edytowane lub usuwane.

  Informacje zawarte na forum SIZZLINGFORUM.COM nie mogą być w żaden sposób wykorzystywane do celów niezgodnych z prawem. Warunkiem przebywania na forum MUSI BYĆ ukończone 18 lat.
  Informacje na forum służą tylko do wiadomości i celów rozrywkowych. sizzlingforum.com jest niezależnym forum dyskusyjnym prowadzonym przez graczy którzy nie są powiązani z żadnymi firmami hazardowymi.

  Linki do stron internetowych osób trzecich na sizzlingforum.com służą wyłącznie w celach informacyjnych / edukacyjnych. Musisz upewnić się że spełniasz wszystkie wymagania tj. wiek i pozwolenia prawne przed wejściem do kasyna online lub wprowadzeniem zakładu.


  Administracja forum apeluje o rozważną grę i ostrzega, że gry hazardowe mogą uzależniać. Celem tego forum jest stworzenie grupy dyskusyjnej ludzi rozsądnie grających i traktujących grę tylko i wyłącznie jako rozrywkę.

  Administracja forum nie odpowiada za ew. wypowiedzi lub porady innych użytkowników, a które mogłyby w jakiś sposób przyczynić się do jakichkolwiek strat finansowych lub moralnych.

  Zawartość wypowiedzi wyraża opinię jej autora, a nie koniecznie opinię właścicieli serwisu lub osób przeglądających forum. Jeśli z jakichś przyczyn stwierdzisz, że czyjaś wypowiedź ci nie odpowiada i/lub łamie postanowienia regulaminu, możesz poinformować o tym moderatorów forum używając przycisku "Raportuj"(wykrzyknik) pod każdym postem. Ekipa moderatorów dba o porządek i zgodność wypowiedzi z regulaminem, i robi w miarę możliwości wszystko, aby usuwać niezgodne posty.

  Przebywając na forum jesteś zoobowiązany zachowywać się według aktualnego regulaminu i przestrzegać panujących zasad. Proszę pamiętać, że nie odpowiadamy za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum przez użytkowników. Nie ponosimy również żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność jakiejkolwiek wypowiedzi.


  WSZYSTKIE MATERIALY, KTORE SA ZAWARTE NA TYM SERWISIE INTERNETOWYM ORAZ NA STRONACH, KTORE SA INTEGRALNA CZESCIA TEJ STRONY WWW, PREZENTOWANE SA WYŁACZNIE W CELACH EDUKACYJNYCH, INFORMACYJNYCH I DLA SZEROKO POJETEGO POWSZECHNEGO DOBRA SPOLECZNEGO. NIE MOGA ONE SLUZYC W JAKICHKOLWIEK CELACH NIEZGODNYCH Z POLSKIM PRAWEM. AUTORZY TEGO SERWISU NIE PONOSZA ZADNEJ ODPOWIEDZIALNOSCI Z POWODU WYKORZYSTANIA INFORMACJI TU ZAWARTYCH NIEZGODNIE Z POLSKIM PRAWEM W SZCZEGOLNOSCI, GDYBY TO SPOWODOWALO SZKODY OSOB TRZECICH. JESLI TE WARUNKI WAM NIE ODPOWIADAJA, PROSIMY OPUSCIC NASZ SERWIS.

  NA FORUM MOGĄ PRZEBYWAĆ TYLKO OSOBY PEŁNOLETNIE. REJESTRUJĄC SIĘ NA sizzlingforum.com RÓWNOCZEŚNIE POTWIERDZASZ UKOŃCZONE 18 LAT. JESLI NIE UKOŃCZYEŚ 18 LAT KONIECZNIE OPUŚĆ TO FORUM.

  Czat podlega pod aktualny regulamin forum.
  Na czacie dyskutujemy na dowolny temat pod warunkiem że nie nadużywamy tematyki która powinna znaleźc się na forum.
  Zakaz umieszczania treści które mogłyby znaleźć się na forum, szczególnie jeśli dotyczy to promocji, bonusów.
  Użytkownik może zostać wykluczony z czatu jeśli łamie regulamin.
  Użytkownicy negatywnie nastawieni, piszący obraźliwe posty pod adresem forum, administracji lub ekipy będą natychmiastowo banowani.

  Administracja forum składa się z osób fizycznych, nie pracujących w żadnych firmach związanych z hazardem i automatami. Całe forum tworzą tylko gracze/amatorzy, którzy posiadają doświadczenie zarówno w całej tematyce jak i prowadzeniu i administrowaniu tego forum.
  Nie nabijaj postów, nie spamuj, dawaj przykład innym!
  Forum stworzone przez graczy i dla graczy!
  Dajesz coś od siebie, my dajemy coś Tobie! Uczciwa wymiana?

  Wirtualny salon gier z Hotspotami: http://www.stargames.com

  Pomogłem? Daj punkt reputacji, kliknij na po lewej stronie

 • #2
  Dodano punkt 10 dotyczący czatu na forum.
  Nie nabijaj postów, nie spamuj, dawaj przykład innym!
  Forum stworzone przez graczy i dla graczy!
  Dajesz coś od siebie, my dajemy coś Tobie! Uczciwa wymiana?

  Wirtualny salon gier z Hotspotami: http://www.stargames.com

  Pomogłem? Daj punkt reputacji, kliknij na po lewej stronie

  Komentarz


  • #3
   Dodano punkt 11 do aktualnego regulaminu.
   Nie nabijaj postów, nie spamuj, dawaj przykład innym!
   Forum stworzone przez graczy i dla graczy!
   Dajesz coś od siebie, my dajemy coś Tobie! Uczciwa wymiana?

   Wirtualny salon gier z Hotspotami: http://www.stargames.com

   Pomogłem? Daj punkt reputacji, kliknij na po lewej stronie

   Komentarz

   Pracuję...
   X