728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gry "logiczne"

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Gry "logiczne"

Siemanko, forum co prawda jest dosyć ciche ostatnio, ale może są tu jeszcze jacyś wyjadacze? W obecnych czasach wśród automatów królują tak zwane gry logiczne. Bazują na systemie który zazwyczaj rzekomo pozwala nam podejrzeć układ kolejnych plansz - jeśli mamy wolny tydzień na siedzenie przy maszynie i przeglądanie miliona plansz w poszukiwaniu tej, którą mamy obecnie na ekranie. Niektóre z nich pozwalały bezpośrednio podejrzeć następny ruch. Za dawnych czasów, gdy zainteresowanie automatami było jeszcze na poziomie sądzę że tu na forum prowadzone by było poważne dochodzenie czy ten podgląd plansz można w jakiś sposób wykorzystać, dlatego teraz zwracam się do osób tu jeszcze obecnych z pytaniem czy macie jakieś swoje spostrzeżenia na ten temat? Czy jest ktoś kto ma dostęp do takiego automatu i byłby w stanie zgrać z komputera te układy miliona plansz które można przeglądać w trakcie gry? Potem można byłoby stworzyć program który za pomocą zrobionego przez nas zdjęcia obecnego układu odszuka go w zbiorze układu i powie nam co będzie dalej.

Zrobię tu listę tego typu znanych mi automatów wraz z moimi spostrzeżeniami na ich temat:

Hotfun/Finder/Golden Horse - Niby ma opcje szukania plansz, ale jak dla mnie jest to nierealne, automat przeszedł dużą metamorfozę od swoich pierwotnych wersji oraz częste aktualizacje programu

Automat typu Hot Spot/Gaminator z podglądem plansz - Na ekranie wyświetlany jest numerek obecnej planszy, który teoretycznie możemy odnaleźć w zbiorze miliona plansz, jeżeli jest to numer poniżej 100 000 lub powyżej 900 000 z moich kalkulacji wynika że musielibyśmy poświęcić między godzinę do dwóch godzin czasu żeby przeklikać 100 000 plansz, wydaję się to być realne i warte sprawdzenia. Autamat wydaje się czasem przetasowywać plansze po wyjściu i wejściu do gry. Jeżeli poprzedzający nas gracz nie rozegra bonusa do końca to możemy go dokończyć za darmo na danej stawce. Raz wszedłem w książki i przeklikałem wszystkie stawki, na 15 zł ekran podświetlił mi się na czerwona jak podczas darmowych gier, więc nacisnąłem i rozegrałem dwie darmowe gry, po czym wszedłem w te różowe perły i również na 15 zł ekran podświetlił mi się na czerwono tu rozegrałem około 10 darmowych gier z których w sumie dostałem ponad 300 zł, przede mną jakiś idiota musiał grać.

Bonus Jack - Jeśli dobrze pamiętam nazwę (Fotka: http://e-play.pl/wp-content/uploads/...y-do-gier.jpeg - dwa środkowe ), pokazuje na górnym ekranie plansze która pokaże się w następnym ruchu, sprawdzenie wszystkich plansz na wszystkich grach zazwyczaj skutkowało niczym, raz jedyny udało mi się odnaleźć układ na stawce 20 zł, a potem dwa kolejne układy które w sumie pozwoliły mi zarobić nieco ponad 200 zł. Jedyną ciekawostką jest to że gdy zostanie nam np 1 punkt to w ostanim ruchu gra zredukuje nam liczbę linii do jednej i pozwoli nam zagrać za 1 punkt, raz w tym ruchu dostałem bonusa - książki, które zostały już rozegrane standardowo na 10 liniach, jednak nie ma możliwości ręcznego redukowania linii.

ISTARS - Mój ulubieniec wśród gier logicznych, naciskasz info i widzisz co wejdzie w następnym ruchu, na każdej stawce z osobna. Bardzo sporadycznie maszyna potrafiła opóźnić ten ruch do pięciu kolejnych lub podmienić wygraną, szczególnie w sytuacji wypłaty pieniędzy bezpośrednio poprzedzającej ten ruch. Maszyna bardzo schematyczna i przewidywalna, możesz siedzieć cały dzień w lokalu i sprawdzać czy niczego nieświadomi gracze nie zostawili ci prezentu, w lokalu w którym tubylcy nie odkryli jeszcze tej metody możesz dorobić się niezłej dniówki jeśli jest sporo graczy. Nawet jeśli maszyna pokaże ci że następny ruch będzie pusty, ale ty obserwowałeś gre twojego poprzednika i wiesz że na danej stawce zrobił kilka - kilkanaście pustych ruchów to warto zaryzykować i zagrać parę razy, zazwyczaj da coś do przodu lub bynajmniej się zwróci co włożyłeś. Znam pracownika lokalu, który jak były u niego ISTARSy to zarabiał tą metodą miesięcznie więcej niż dostawał wypłaty, zdarzały mu się strzały po tysiąc z hakiem.

Ktoś zna jeszcze jakieś? Widziałem w necie autamaty Futura, ale u mnie nigdzie ich nie ma i nic nie wiem na ich temat.
    Ostatnio edytowany przez LOST; [ARG:4 UNDEFINED].
    Stary patent: https://www.youtube.com/watch?v=08Bwk7yiTww
Pracuję...
X