728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

DARMOWY EMULATOR - Sizzling Hot by Czciciel

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• czciciel
    rozpoczął temat DARMOWY EMULATOR - Sizzling Hot by Czciciel

DARMOWY EMULATOR - Sizzling Hot by Czciciel

NAJNOWSZA WERSJA:

Prezent od Czciciela na święta
    Najnowszą wersja gry - Sizzling Hot 2.0, zawierającą symulatory Sizzling Hot i Ultra Hot - można już pobrać pod adresami:

http://www.4shared.com/file/189199914/2 ... t_v21.html

oraz

http://chomikuj.pl/Zywel/Sizzling+Hot/Sizzling+Hot+v2.0

Pozdro!

Darmowy symulator Sizzling Hot napisany przeze mnie Link do niego http://chomikuj.pl/Zywel/Sizzling+Hot Gdzieś na 4shared też powinien być. Zapraszam do pobierania, testowania i uwag zgłaszania!

• szenwaldo
    odpowiedział(a)
    trafilem

Witam trafilem w ten emulator 5 siódemek na stawce 300 w środkowym rzedzie, wylosowalem troche wiecej i na koniec otrzymalem troszke ponad 40000zł,ale niespodzianki tez nie dostalem.Musze jeszcze zauwazyc iz grajac na stawce 400 lub 500 prawie wogole nie moglem nic trafic na 150 krecen mialem wisienki 2 lub 3 cytryny i tak kilka razy pod rzad,nie wiem czy tak jest zaprogramowany ale to nie jest uczciwe bo zmieniajac stawke na 100 lub mniej odrazu cos wpadalo co pare krecen arbuzy itd,screena nie zrobilem bo nie pamietam jak sie robilo ale mam zdjecia z komorki

Zostaw komentarz:

• zamk
    odpowiedział(a)
    Re: DARMOWY EMULATOR - Sizzling Hot by Czciciel

Mało, że kolega czciciel rozdaje Darmowy emulator to chcą kasę ,
    Trzeba umieścić plik z paczką 100zł i komentarz graj w realu.
    Też trafiłem 5x7 w wersji 2.1 - miło popatrzeć.
    W realu też trafiłem pić kos; to serducho fajnie zabiło

Zostaw komentarz:

• cassa
    odpowiedział(a)

marcel coś dobry humor dzisiaj ma

Zostaw komentarz:

• marcel_kk
    odpowiedział(a)

Darmowy emulator = wirtualna kasa. Jak beda bardzo namolni to to rozdaj kilka takich plików stóweczek:

Zostaw komentarz:

• cassa
    odpowiedział(a)

he he he
    dobre

Zostaw komentarz:

• marcel_kk
    odpowiedział(a)

Czciciel, bądź bardziej dla dzieci wyrozumiały Polubie ten temat i zaczne tu częściej zagladać. Na poczatek wyślij im tego czego oczekują:

Zostaw komentarz:

• cassa
    odpowiedział(a)

lubię czytać ten temat

ludzie to jednak dziwni są

PS
    odpisz jej że czeka na nia nagroda w postaci wirtualnych piątek na forum... ciekawe jak zareaguje?

Zostaw komentarz:

• czciciel
    odpowiedział(a)

Kolejny mail, od niejakiej Kasi:
    Widze ze z niespodzianki wałek!!!!!!
    Nie no, zaraz jej wyślę 10 tysięcy zł, bo na setkach chyba trafiła te 5 kos... No masakra, widać że jest kiepska z czytania ze zrozumieniem...

Zostaw komentarz:

• czciciel
    odpowiedział(a)

Dostałem kolejnego genialnego maila a propos trafienia 5 kos na mojej grze... Uwaga, oto treść:
    wygrałem nie wiem jak to wkleić
    Prawda że urocze? Ech, trzeba było dorobić znaczek że gra jest od 18 lat...

Zostaw komentarz:

• DrHouse
    odpowiedział(a)

Zapytaj w ogóle skąd on te "informacje" dostał ;p i spytaj się go czy potrafi się kapnąć jak ktoś go w "balona" robi

Zostaw komentarz:

• czciciel
    odpowiedział(a)

Dostałem dziś takiego maila że nogi krzesła się pode mną ugięły (a są dość solidne, metalowe i w ogóle ). A oto co mnie rozwaliło:
    "Witam, trafilem 5 siódemek na Twoim symulatorze... Dostałem informacje ze mam jakas nagrode z katalogu... Dodaje załącznik ze zdjęciem."
    Nie wiedziałem że ja jakiś katalog z nagrodami wydałem, i co więcej - że zamierzam takie nagrody rozdawać No po prostu słabo się robi gdy czytam takie rzeczy. Ciekawe ile ten gracz ma lat... po poziom IQ boję się zgadywać :P

Zostaw komentarz:

• czciciel
    odpowiedział(a)

Dziś dostałem maila ze screenem na którym było 5 kos trafionych w mojej grze... i w temacie - numer telefonu do kolesia... Ludziska, opanujcie się... Niedługo będę dostawał dane adresowe + nr konta na które mam wpłacić wygraną. Kolejnym krokiem to już chyba tylko pozew do sądu o oszustwo byłby... Dlatego od następnej wersji zniknie ten komunikat, najwyżej dołożę taki że tego screena można na forum zamieścić :P
    Właśnie, a propos nowej wersji... Chwilowo jej nie będzie, bo zwyczajnie nie mam kiedy się nią zająć. Znów mam młyn w robocie, ciągle w Javie siedzę - a jak wracam do domu to nie chce mi się ślęczeć nad kolejnym programem Ale niedługo idę na urlop więc wtedy może się coś w temacie ruszy, znowu... Trzymajcie kciuki!

Zostaw komentarz:

• kajkuto
    odpowiedział(a)

mi sie tez zdarzylo raz trafic:P ale nie mam foty, mam nadzieje ze niedlugo sie pojawi nowa wersja z dzialajacym burnningiem

Zostaw komentarz:

• cassa
    odpowiedział(a)

jak masz screeny zrobione z trafieniami to daj na forum to ci przyznam te piątki :P

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X