728 90 bob animate english
728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Lotek- ZDRAPKI

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Re: Lotek- ZDRAPKI

ja najwięcej słyszałem że 100

Komentarz

Jak na zdrapke to bardzo duza wygrana
      7 7 7 7 7- 1
      7 7 7 7- 4
      7 7 7- xxx...razy

Komentarz

Zdrapki to dopiero ściema. W kolekturach Lotto rozprowadzaja tandetne losy o możliwych wygranych od 1-10 zł a losy z większymi i główną wygraną są zamkniete w sejfie prezesa i czekaja na koniec trwania akcji, aby odsprzedać biznesmenom do wyprania brudnej kasiurki.

Kliknij w ten baner - 1,50 zł będzie Twoje !

Komentarz

I na ten pomysł mogę się zgodzić :P Zdrapki to lipa jakich mało

Komentarz

Ja najwięcej chyba za 2zł wygrałem 4zł

Mój kolega na zdrapce, nazywa się chyba siódemki czy jakoś tak, za 4zł wygrał 140
            http://pl.pokerstrategy.com/media/te...rrer=szajek400

Skorzystaj z promocji! Otrzymaj do 150$ za darmo na grę w pokera!

http://automaty-hotspot.com//images/...et%2071x20.gifZAPRASZAM DO UDZIAŁU W LIDZE TYPERÓW UNIBEThttp://automaty-hotspot.com//images/...et%2071x20.gif

Komentarz

Zdrapki to strata pieniędzy.
              Ostatnio edytowany przez marcel_kk; [ARG:4 UNDEFINED].

Kliknij w ten baner - 1,50 zł będzie Twoje !

Komentarz

raz kupiłem sobie zdrapke w toto mix i wygralem 5 zl a kolega nastepnego dnia wygral 5 a przegral 30 oszustwo te zdrapki i nie gram w cos takiego...

Komentarz

Ja czasem lubię sobie pozdrapywać
                  To chyba takie wspomnienie z dzieciństwa, zawsze ciągnęło mnie do tych kolorowych karteczek, ale wiadomo, rodzice nie pozwalali...
                  Czasem wpadnie jakaś wygrana, ale z reguły nie więcej niż 20 zł...
                  Ostatnio edytowany przez patrycjam; [ARG:4 UNDEFINED].

Komentarz

wygrana

Ja właśnie też wygrałem w tych zdrapkach.Kupiłem jedną zdrapkę Super 7 za 2 złote i wygrałem 77 złotych.Potem sobie pomyślałem ,że jak wygrałem 77 złotych to kupie jeszcze 2 czy 3 i może też coś wygram.Kupiłem 2 czy 3 zdrapki i nic nie wygrałem potem jeszcze Multi lotka puściłem za ok 10 złotych i wygrałem 2 złote.

Komentarz

Mialem niedawno faze na zdrapki. Kupowalem tylko za 1 zl. Wygralem raz 20 zl w zdrapki ktore od razu wsadzilem w automat i wyjalem 50 zl na czysto. Tak wiec to jedyna rzecz mila zwiazana ze zdrapkami. Ogolnie na zdrapki sumarum duzo nie wydalem, chyba z 50 zl. Przeanalizowalem na stronie lotto, ze drukuja w transzach te losy, z poltora miliona, wygranych losow wiekszych niz tysiac jest w stosunku do liczby losow garstka. 95% to puste losy albo zlotowka. Serio lepiej sie pobawic na automatach bo tu mozna przynajmniej cos ugrac stale jak sie umie grac.

Komentarz

Pracuję...
                      X