728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

strategie i taktyki na gry slotowe

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Re: strategie i taktyki na gry slotowe

bo jak się trafi w serię gdzie kilkanascie strzałow jest pustych albo bardzo słabo płatnych tak, że nawet stawki nie zwraca to kilka min i spora kasa idzie się....
    dlatego większość kręcę na 1 EUR, te wyższe to jedynie 3 góra 4 strzały i albo wejdzie coś konkretnego, ale powracam do krecenia za 1 EUR

Komentarz

kopsnij info w jakie gry pykasz tą metodą, jaka sieć. gdzieś to już pisałem ale widocznie zginęło wśród postów.

Komentarz

sorry, że dopiero teraz odpowiadam, ale zapomniałem wczoraj

grałem ta metodą ostatnio w Rivalu, sloty: Heavy Weight, Psychodelic Sixties i Fixer Upper

Komentarz

wiem, że na forum jest kilka "tęgich głów"... może byśmy wymyślili coś takiego, jak progresja na gry slotowe? myślicie, że jest sens albo jakaś możliwość stworzenia czegoś co by dawało nam większe szanse w grze?

Komentarz

Ja to już nieco testowałem na slotach na wirtualnych i róznie bywa... Musze nieco udoskonalić ten pomysł o ile sie da :P

Trzeba przede wszystkim wybrać grę, która nie ma długich serii pustych strzałów (Ja testowałem mimo wszystko grę Gladiator). Grałem 3 strzały i jak nic nie dał to zwiekszam stawke i znowu 3 itd Początkowo wychodziłem na plus ale w pewnym momencie chyba za bardzo zwiekszyłem stawke bo zrobił sie ostry minus... Później grałem 5 strzałow i dopiero zwiekszenie stawki i wahania salda były troche mniejsze... ale też były próby ze byłem na minus...

Ciezka sprawa z tym będzie...
            Darmowe 50$ na pokera. Kliknij tutaj. Jesli masz problemy z testem lub jakiekolwiek inne pisz do mnie na PW lub maila promohouse44@gmail.com !!! Pomogę każdemu

Komentarz

Pracuję...
            X