728 90 bob animate english
728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Apex z odliczaniem czasu ?

Zwiń
X
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

Po co grać na automacie z ktorego nie można nic wypłacić bo nie kumam :D

Wesołych świąt

Komentarz

Zamieszczone przez lysymati Zobacz posta
      Po co grać na automacie z ktorego nie można nic wypłacić bo nie kumam :D

Wesołych świąt
      Lysymati, czytaj wszystkie posty ze zrozumieniem, są lokale gdzie wypłacaja!

Kliknij w ten baner - 1,50 zł będzie Twoje !

Komentarz

no dziwny automat nie powiem,miałem ugrane 40zł i nie wiedziałem o tym czasie i mi on minął,ku mojemu zdziwieniu to co ugrałem mi skasowało. Dorzuciłem szybko 10zł z nadzieją że mi to odda,ale...ale nie oddało ;-/

Komentarz

to gratluluje jak czas ci minol po co grac w takie wynalazki widze ze niektorzy nie maja co robic z pieniedzmy nie wystarczy wam walka z maszyna o kase to sobie sami rzucacie kolejne klody pod nogi w postaci walki z czasem ? .. A co do ustawy hazardowej to niewiem jak z tym jest bo u mnie w miescie budy hot spoty maja sie dobrze, malo tego powstaja kolejne i sa stale okupowane przez graczy

Komentarz

Zamieszczone przez marcel_kk Zobacz posta
            Tajniackie wypłaty z pod lady? A gdzie ten bezcenny dzwięk jak maszyna wyrzyguje z siebie 2-3 tyś w piatkach? A gdzie zdziwione miny ludzi i okrzyk "bank rozbity!!!"?
            To juz zdecydowanie zmierzch barowych automatów, przy których z browarkiem można sobie było spedzić pół nocy.
            stare dobre czasy :D

Komentarz

Zamieszczone przez marcel_kk Zobacz posta
              Tajniackie wypłaty z pod lady? A gdzie ten bezcenny dzwięk jak maszyna wyrzyguje z siebie 2-3 tyś w piatkach? A gdzie zdziwione miny ludzi i okrzyk "bank rozbity!!!"?
              To juz zdecydowanie zmierzch barowych automatów, przy których z browarkiem można sobie było spedzić pół nocy.
              Dokładnie jestem takiego samego zdania jak dla mnie nic tego nie przebije

Komentarz

Pracuję...
              X