728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Betfair - tytuł Operatora Roku

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Betfair - tytuł Operatora Roku

  W środę 24 listopada w Londynie odbyła się gala rozdania nagród przyznawanych przez E–gaming Review (EGR Awards). EGR Awards to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie rozrywki internetowej.
  W tym roku, drugi raz z rzędu, największa giełda zakładów sportowych Betfair zdobyła tytuł Operatora Roku w kategorii brytyjskich operatorów zakładów sportowych.

  Zdobycie nagrody przez Betfair jest efektem kolejnych pracowitych i udanych 12 miesięcy, w trakcie których brytyjska giełda zakładów sportowych weszła na Giełdę Papierów Wartościowych w Londynie.

  Druga nagroda dla firmy Betfair została przyznana za projekt Betfair Mobile. Jury wyraziło szczególne uznanie dla aplikacji na iPhona i iPada, które firma Betfair wprowadziła jako pierwsza w branży zakładów sportowych.

  Hat–trick przyniosła Betfair TV zwyciężając w kategorii Innowacja Roku – to specjalna aplikacja umożliwiająca zawieranie internetowych zakładów sportowych za pomocą telewizji.

  Dyrektor finansowy firmy Betfair, Stephen Morana, powiedział: "Nasza działalność jest napędzana innowacjami, a nagrody za nasze aplikacje komórkowe i telewizyjne, pokazują zaangażowanie giełdy zakładów Betfair w dostarczanie klientom rewolucyjnych i unikatowych usług".

  Nagrodzona firma Betfair jest oficjalnym partnerem takich piłkarskich gigantów jak Manchester United czy FC Barcelona. W Polsce współpracuje z jednym z najpopularniejszych dziennikarzy sportowych – Bożydarem Iwanowem, który od roku 2009 jest Ambasadorem firmy.

  źródło: http://betfair.com
  Nie nabijaj postów, nie spamuj, dawaj przykład innym!
  Forum stworzone przez graczy i dla graczy!
  Dajesz coś od siebie, my dajemy coś Tobie! Uczciwa wymiana?

  Wirtualny salon gier z Hotspotami: http://www.stargames.com

  Pomogłem? Daj punkt reputacji, kliknij na po lewej stronie
Pracuję...
X