728 90 bob animate english
728x90 - PLN - Welcome Bonus

Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Złodziej w salonie gier

Zwiń
X
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • #16
  29 kwietnia tego roku oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu otrzymał zgłoszenie o napadzie na 63-letnią kobietę pracującą w salonie gier przy ul. Żarskiej. Kobieta została zaatakowana, przewrócono ją na posadzkę, a następnie bito ją i kopano oraz grożono pozbawieniem życia. Napastnicy zażądali też wydania pieniędzy, a jeden z nich zabrał kobiecie torebkę. Napastnicy uciekli z salonu w kierunku pobliskiego lasu.

  Na miejsce zdarzenia zostały skierowane patrole będące służbie oraz przewodnik z psem tropiącym. Do napadu doszło popołudniu, jednak już w nocy policjanci z Wydziału Kryminalnego żagańskiej komendy w oddalonej kilkanaście kilometrów Iłowej zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o to przestępstwo. Zatrzymani, w wieku 32 i 23 lat są mieszkańcami Żar i Łęknicy. Policjanci ustalili również, że zatrzymani mężczyźni są podejrzani o dokonanie podobnego napadu na salon gier w Żarach. Doszło do niego po zdarzeniu w Żaganiu. Podczas tego zdarzenia sprawcy działali w podobny sposób jak w Żaganiu i używając przemocy zmusili pracownice do wydania pieniędzy z sejfu

  http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbc...WIAT/150439967

  Co za ludzie, babcię prawie na śmierć skopali...Salony gier coraz niebezpieczniejsze, może kobiety nie powinny w nich pracować, tylko jakieś wyrośnięte byczki bez szyi, może odstraszą jednego z drugim.

  Komentarz


  • #17
   Eh szkoda gadac... chociaż może i masz racje, ze w takich miejscach nie powinny pracowc kobiety tylko jakies "wyrośnięte byczki bez szyi" (fajne okreslenie :D)
   Trafi swój na swego to będzie inaczej to wygladac

   Komentarz

   Pracuję...
   X